Aleyna Çakır’ın Çığlık Seslerinin Kaydı Ortaya Çıktı!

’ın şüpheli ölümü ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. ’ın şiddet gördüğü sırada ki çığlıklarının ortaya çıktı. daha öncede genç kızı bayıltana kadar dövüp canlı yayın yapmıştı. ’dan şikayetçi olan genç kızı ise şikayetinden ’un babasının ve annesinin vazgeçirdiği öğrenilmişti.

Aleyna Çakır
’ın Sesleri, Aleyna Çakır’ın Şiddet Gördüğü Sırada ki

programında Aleyna Çakır’ın komşuları katıldı. Komşuları sürekli Aleyna Çakır’ın şiddet gördüğünü hatta seslerini ve bağırışları dolayısı ile karakola başvurduklarını ama sonuç alamadıklarını dile getirdi. tarafından da tehdit edildiğini söyleyen , korkudan markete bile gidemediğini açıkladı. Bu olaylar nedeniyle evini taşıyan , Ümitcan Uygun’un Aleyna Çakır’ı sürekli darp ettiğini söyledi. Aleyna Çakır’ın komşusu üst kata gelen çığlık seslerinin ses kaydını da aldı. Aleyna Çakır’ın şiddet gördüğü sıralarda alınan ses kaydının ise sadece bir kısmı dinletildi. Ses kaydında genç kızın çığlıkları üst kattan bile net bir şekilde duyuldu. Müge Anlı’da ilk defa bir bakana seslenerek, İçişleri Bakanından konu ile ilgilenmesini rica etti.

Aleyna Çakır’ın Çığlık Sesleri Üst Kattan Böyle Duyuldu!

Aleyna Çakır’ın üst kat komşusu sürekli şiddet gören Aleyna Çakır’ın ses kayıtlarını da aldı. Karakola şikayette bulunan bir sonuç alamadığını dile getirdi. Üst kattan bile net bir şekilde duyulan ses kaydının bir kısmı bile Aleyna’nın gördüğü şiddeti kanıtlamaya yetti. Aleyna Çakır’ın sesini duyan anne ve babası üzüntüden göz yaşlarına boğuldu.

Aleyna Çakır’ın Ses Kaydı!

Daha Öncede Darp Edip Canlı Yayın Yapmıştı!

Daha öncede Aleyna Çakır’ı darp edip canlı yayın yapan Ümitcan Uygun’dan Aleyna Çakır şikayetçi olmuş fakat Ümitcan Uygun’un anne ve babasının ısrarı üzerine bu şikayetten vazgeçtiği söylenmişti. Ümitcan Uygun’un babasının siyasi isimlere yakınlığı ise sosyal medyada konuşulan diğer konulardan.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja