Aleyna Çakır’ın Babası Artık Dayanamadı!

programında adalet arayan ’ın anne ve babası “Yeter Artık” diyerek sinir krizi geçirdi. ’ın babası baygınlık geçirdi. Kalp hastası olan babanın tansiyonunun çok yükseldiği öğrenildi.

Aleyna Çakır'ın Babası hastaneye kaldırıldı, Tayfun Kürkçü
’ın Babası hastaneye kaldırıldı,

’de yayınlanan programında Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü araştırılıyor. Aleyna Çakır’ın anne ve babası ise yaklaşık 10 gündür devlet büyüklerine ve adalet bakanına seslenerek kızlarının katillerinin bulunmasını istiyor.

’nün İfadesine Dayanamadılar

Bugün yayınlanan programda Ümitcan Uygun’un arkadaşı Tayfun Kürkçü’nün röportajı yayınlandı. İsminin ve yüzünün saklanmasına gerek olmadığını söyleyen Tayfun Kürkçü, Ümitcan Uygun’un Aleyna Çakır’ı darp ettiğine hiç şahit olmadığını, Aleyna’nın Ümitcan’ı çok sevdiğini, Aleyna Çakır’ın vücudunda ki darp izlerini Ümitcan Uygun’un gerçekleştirmediğini söyledi.

Aleyna’yı Darp Ettiğini Hiç Görmedim

Tayfun Kürkçü isimli kişi Ümitcan ile Aleyna Çakır’ın evleneceklerini iddia ederek Ümitcan Uygun’un Aleyna’nın parasını almadığını iddia etti. Bu konuşmalar üzerine aile sinir krizi geçirdi. Kalp hastası baba “Yeter Artık” diyerek isyan etti. Yerlere kapaklanan baba yardım istedi. Ayağa kalkarken ise bayıldı. Tansiyonunun çok yükseldiği öğrenilirken, durumunun şimdilik iyi olduğu açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja