Zeynep’in Katiliyle İlgili Dikkat Çeken Bir Detay Daha Ortaya Çıktı

Zeynep’in katili boksör Selim Ahmet Kemaloğlu psikolojik sorunları öne çıkararak az ceza almayı amaçladığı ve bu yönde ifade verdiği ortaya çıktı

Zeynep’in katiliyle ilgili önemli bir detay daha ortaya çıktı

’da, kız arkadaşı Zeynep Şenpınar’ı (24) dövdükten sonra göğsünden bıçaklayarak öldüren ardından da aynı bıçakla kendisini yaralayan boksör Selim Ahmet Kemaloğlu hakkında savcılık tarafından hazırlanan ve ’ağırlaştırılmış müebbet hapis’le cezalandırılması istemiyle tamamlanan iddianamede önemli bir detay daha ortaya çıktı. İddianamede Kemaloğlu’nun psikolojik sorunlarını ön plana çıkarmaya çalışarak alacağı cezayı azaltmak amacıyla ifade verdiği yer aldı.

 Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden geçen yıl mezun olan Zeynep Şenpınar, geçen 24 Mayıs’ta boksör erkek arkadaşı Selim Ahmet Kemaloğlu’nun Menteşe ilçesi Kötekli Mahallesi’ndeki evine gitti. Burada, ikili arasında bilinmeyen nedenle çıkan kısa sürede kavgaya dönüştü. Selim Ahmet Kemaloğlu, sırasında Şenpınar’ı dövüp, mutfaktan aldığı bıçağıyla göğsünden yaraladı. Kendini de yaralayan Kemaloğlu, ardından da ekiplerini arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine gelen ekipleri yaptıkları kontrolde Zeynep Şenpınar’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Kemaloğlu, gözetiminde hastaneye kaldırıldı. Kemaloğlu, Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedaviye alındı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Zeynep Şenpınar’ın cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja