Zayıflayan Ünlülerin Son Hallerine Şaşıracaksınız! İşte Son Halleri

ünlüler

Zayıfladılar, evrim geçirdiler, hayatları değişti! İşte kilolarından kurtulan o ünlüler…

24 Mart 2018, Cumartesi 09:20 Güncelleme: 14.04.2019 09:43

A A

Şarkıcı Hadise bir içecek firması için Ocak 2019’da reklam anlaşması yapmıştı. Karşılığında da 3.5 milyon lirayı peşin almıştı.

Firma için bu yaz Türkiye turnesine çıkıp 20 konser verecek olan Hadise hayranlarının karşısına formda çıkmak için diyete girdi.

Üç ayda 14 kilo verip 58’e düştü. ”Aşırı zayıflık bana yakışmıyor” diyen Hadise artık kilosunu korumaya çalışacak.

Seren Serengil bundan kısa süre önceye kadar balık etliydi. Ama gerek sağlık sorunları gerekse kilolu hallerinden sıkılması onu yeni Seren olmaya itti.

Mide küçültme ameliyatı olan Seren Serengil kilolarından kurtuldu. Sıkı bir diyet ve sporla da süper görünüme kavuştu.

Komedi dizilerindeki rolleriyle ünlenen Burak Satıbol 130 kiloydu. Oyuncu 1,5 yılda 45 kilo verip 85’e düştü.

Burak Satıbol, eşi Ece Satıbol, çocukları Ecem ve Efe ile Trump Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.

Mide küçülltme ameliyatıyla 45 kilo veren ve bambaşka bir görüntüye kavuşan oyuncu Burak Satıbol’u görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Azimle kilo verip yepyeni bir görünüme kavuşan oyuncu Ümit Erdim’in yaşadığı değişim inanılmaz.

Aşkın Nur Yengi, Beyoğlu Sanat Performans’ta sahneye çıktı. Bir ayda 10 kilo verdiğini söyleyen şarkıcı 78’den 68’e düştü.

78’DEN 68’E DÜŞTÜ

Aşkın Nur Yengi ”Diyetisyen ne derse yaptım. Daha kilo vereceğim. Yılbaşında Kıbrıs’tayım. Kızım ve babası Haluk Bey de izlemeye gelecek” dedi.

Okan Karacan mide küçültme ameliyatı sonrasında günden güne eriyor.

Prodüksiyon şirketi ve köfteci dükkanı açarak ticarete atılan Okan Karacan, zayıfladıktan sonra ilginç roller geldiğini ancak oyunculuğu düşünmediğini açıklamıştı.

140 kiloya ulaştıktan sonra ameliyat kararı alan Okan Karacan şöyle konuştu:

“Ayakkabılarını bile eğilip bağlayamayan birisiydim. Eşim Zeynep 7 aylık hamile iken benim obezite cerrahisi ile zayıflama olayım gündeme geldi. Önce korktum, oğlumu kucağıma alayım dedim ama sonra doktorlar ‘Alican seni daha sağlıklı görsün, şimdi ameliyat olmanda fayda var’ deyince ameliyat oldum”

Ameliyat sonrası 1 yılda 60 kilo vererek 80 kiloya düşen Okan Karacan, yaşam tarzını da baştan aşağı değiştirdiğini söyledi:

“Şu an 80 kiloyum. Arabayı çıkardım hayatımdan. Toplu taşıma araçlarını kullanıyorum. Çok sosyalleştim. Hızlandım, yürüyorum”

Okan Karacan ve eşi

Işın Karaca şöhretinin ilk yıllarında sahnelerin güçlü sesi ama kilolu yıldızıydı. Bir gün kızı Mia için kilo vermeye karar verdi. İnanılmaz bir azimle zayıflamaya başladı. Kilolarından kurtuldu ve yepyeni bir Işın Karaca vardı karşımızda.

2 YILDA 35 KİLO VERDİ

Sunucu Zuhal Topal, nasıl zayıfladığını şu sözlerle açıklamıştı:

”3 yıl önce kızım Lina’ya hamileyken kilo aldım. Doğurunca emzirerek zayıfladım. Sonra diyete başladım. Az ve sık yiyorum. Her gün 1 tatlı kaşığı çörek otu tüketiyorum. 2 yılda 35 kilo verdim.”

O da bir zamanlar kilolu bir ünlüydü! Sahnede daha rahat etmek istedi. Fatih Ürek geçirdiği mide ameliyatından sonra 98 kilodan 75 kiloya düştü.

Opera sanatçısı Hakan Aysev de bir zamanlar çok kiloluydu. Ama geçirdiği mide ameliyatı ve dikkat etmesi sonucu kilo vererek hayatı değişti.

Linet, Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Şarkıcı ”Artık estetik yetmiyor. Spor da lazım” dedi.

Linet 2015’te mide küçültme ameliyatı olmuştu. 3 yılda 43 kilo verdi. Zayıfladıktan sonra spor ve diyeti bırakmadı.

Yıllardır zayıflayıp forma girmeye çalışan Cem Yılmaz (45) bu kez başardı.

Ocak ayında diyete ve spora başlayan şovmen, 10 ayda 20 kilo verdi.

Cem Yılmaz, spor hocası Sami Hamidi Yılmaz ile haftanın 4 günü antrenman yapıyor.

Fiziği ve tavırlarıyla hayran bırakan Tülin Şahin’in mesleğe adım attığı ilk yıllarda aslında kilolu olduğunu biliyor muydunuz?

Türkiye’nin en güzel mankenlerinden Tülin Şahin Victoria’s Secret’ın defilesinde pembe halıda boy göstererek gururumuz olmuştu.

İşte şimdi neredeyse sıfır beden gibi gözüken Tülin Şahin’in yıllar önceki hali…

Tülin Şahin’in 65-70 kiloluk halini bilmiyor olabilirsiniz. Tülin Şahin, bu fotoğrafta bambaşka biri gibi gözükmüyor mu?


Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.