Yine Metro Yine Skandal Yine Rezalet

Geçtiğimiz yıl, Turizm’de genç bir kız otobüs muavininin cinsel saldırısına maruz kalmıştı. Ayrıca Turizm sık sık yaşanan trafik kazaları nedeniyle de sık sık tartışılan bir firmayken bir skandala daha imza attı. ’a yansıyan olaya göre biletli genç bir yolcuyu kaldırarak muavin kendisi oturdu. Biletli Yolcunun küçük yaşta olması ve muavinin onu zorla kaldırması ise olayı gerçekten garip ötesi kıldı. Sosyal paylaşım sitesi üzerinden Medet Yalçınkaya adlı kullanıcının, ‘ Turizm skandalı’nı paylaşması üzerine yurttaşlar şirketi topa tuttu.

Medet Yalçınkaya’nın paylaştığı fotoğraflarda henüz kimliği açıklanmayan turizm muavinin, bir yolcuyu koltuğundan kaldırıp kendisinin oturduğu, küçük çocuğa ise başka bir koltuk tahsis etmediği, çocuğun yerde oturmasına göz yumduğu görüldü.

Varış yolunda bir şok daha

Varış noktasında ise Medet Yalçınkaya, otobüsten teslim aldığı bavulunun ve içindeki eşyalarının yanmış olduğunu gördü. Bavulu ve içindeki eşyaları hiçbir hasar olmadan otobüse teslim eden yolcu, bu durum karşısında şok oldu. Dikkat edin bu firmayla etmek gerçekten çok can sıkıcı bir durum oluşturabilir öyle ki mahkemelik bile olabilirsiniz.

Kaynak : Birgün

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja