Yıldız Tilbe Devlet’e Resmen Meydan Okudu,Devlet Bile Olsa Bana Bir Şey Yaptıramaz!

Yıldız Tilbe : Devlet bile olsa hiç kimse bana bir şey yaptıramaz!

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe Twitter hesabında yaptığı açıklamayla tepki çekti. Tilbe Koronavirüs salgını ile ilgili, “Ne aşı ne HES, kabul etmiyorum; ben devlet için değil devlet benim içindir” dedi.

Dönem dönem paylaştığı ilginç paylaşımlarıyla tepki çeken Yıldız Tilbe sosyal medyayı en çok kullanan ünlü isimlerden biri. Tilbe bu kez de alınan Koronavirüs tedbirleri ve aşı ile ilgili tedbirleri hedef alan paylaşımlarda bulundu.  

DEVLET BİLE OLSA BANA BİR ŞEY YAPTIRAMAZ

Ünlü isim sosyal medyadan art arda yaptığı açıklamalarda, “Bedava aşıymış, böyle iyilik görmedim, ölüm sizden önce gelsin, sizden iyidir”
Koronavirüs’le ilgili paylaşım yapan Şarkıcı Yıldız Tilbe, “Devlet beni bir suç işlersem içeri atabilir, hak ettiysem boynum kıldan incedir. Adımı, ülkemi, soyumu, kan grubumu ben seçmedim. Bunun dışında Devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz, ne aşı ne çip ne HES kabul etmiyorum. Ben devlet için değil devlet benim içindir” dedi.

TEDBİRLERE KARŞI ÇIKTI

Kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda hükümetin tedbilerini sert şekilde eleştiren Tilbe  “Ben devlet için değil devlet benim içindir” sözleriyle gündeme oturdu. Aşı’nın ücretsiz olmasıyla ilgili de 
“Devlet beni bir suç işlersem içeri atabilir, hak ettiysem boynum kıldan incedir. Adımı, ülkemi, soyumu, kan grubumu ben seçmedim. Bunun dışında Devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz, ne aşı ne çip ne HES kabul etmiyorum. Ben devlet için değil devlet benim içindir.”
 diyen şarkıcı ateş püskürdü.

BEN BÖYLE İYİLİK GÖRMEDİM ÖLÜM BİLE SİZDEN İYİDİR

Tweetleri bununla da sınırlı kalmayan şarkıcı paylaşıma devam ederek,

Bedavaymış aşılar, ekmeği bedava yapın, ilaçlar hastaneler bedava olsun, evsizlere bedava ev verilsin, kimin neye ihtiyacı varsa bedava olsun, insan üç gün bile olsa rahat yaşasın, bedava aşıymış, böyle iyilik görmedim, ölüm sizden önce gelsin, sizden iyidir.

Dünyada silahlı savaşlar birden durdu, cephe değişti insan oldu, ilaçlar da silah oldu. Niye vurdurayım kendimi? Koyun muyum ben sayıları bilinsin diye kulağı küpelenen, ya da kuş muyum kameralı çip takılmış nere gidersem görünen, ya da fare miyim üstümde ilaçlar denenen.

Allah bana da az da olsa akıl vermiş, kendi kendimin efendisi benim
Benim kimseye saygısızlığım yok hiçbir kişi ya da kurumun karşısında değilim. Allah bana da az da olsa akıl vermiş kendi kendimin efendisi benim. İstemediğim hiçbir şey, yasa ya da kurumlarca devlet eliyle de olsa dayatılamaz, bireyin huzurunu bozmak değil sağlamak devletin hakkıdır.

İlaçları inşallah kendilerine lazım olur ve derman olmaz İnşallah. Bir insan karşısındakini neye layık görüyorsa onu yaşamadan ölmezmiş.

İnsan canını ve sağlığını bu kadar önemsiyorlarsa, GDO’lu tohumları üretmesinler, silahları gömsünler, ülkesiz insanların memleketlerini onarsın iade etsinler, dünyayı gezip ihtiyaç sahibi bir insan bırakmasınlar.
 
Dünyadaki insan nüfusunu bağıra bağıra azaltmak isteyen bir grubun boy boy söylemleri, bu işi yapanların yan yana fotoğrafları demeçleri var her yerde, daha ne desinler.” dedi. 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.