Yeni Parti Binası Kiralandı, Saflar Sıklaşıyor, Destekler Artıyor…

’in kuracağı partinin genel merkez binası belli oldu. Yeni parti için Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi’nde boş bir bina kiralandı. Mahalle seçimiyle seçmene mesaj verildiği yönünde yorumlar yapılıyor.

Meral Akşener Yeni Parti
Yeni Parti

Eski ’li Ümit Özdağ’ın da desteklediği yeni parti için Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi 2120. Cadde üzerinde yer alan boş bir bina kiralandı. Bina içinde çalışmalara da başlanıldığı görüldü. Yeni partinin genel merkez binasının fotoğrafları Akşener’e yakın sosyal medyadaki hesaplardan paylaşıldı. Sosyal medyadaki bazı yorumlarda partinin genel merkezi için seçilen binanın Mustafa Kemal Mahallesi’nde olmasının önemli bir mesaj olduğu da vurgulandı.‘EKİM AYININ ORTASINA KADAR YETİŞTİRECEĞİZ’

Katıldığı bir sünnet düğününde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akşener, yeni partilerinin kuruluş tarihiyle ilgili olarak “Ekim ayı ortasına kadar yetiştirmeye çalışacağız” demişti.

’dan Süpriz Destek !

koray aydın ve meral akşener
yeni parti

kulisleri, “’li muhalifler cephesinden” gelen haberi ile hareketlendi. Meral Akşener ile birlikte yürüttükleri kongre sürecinden sonuç alınamayınca gündeme gelen yeni parti seçeneğine Koray Aydın’dan da destek geldi. Yeniçağ gazetesinin haberine göre; Koray Aydın yarın ’da düzenleyeceği toplantısıyla bir süredir Meral Akşener öncülüğünde kuruluş çalışmaları süren yeni partide yer alacağını açıklayacak.

YARIN MERAL AKŞENER İLE BİRLİKTE AÇIKLAYACAK

Aydın’ın kararını açıklayacağı toplantı yarın saat 10:00’da Ankara’daki Swiss Otel’de yapılacak. Toplantıya Meral Akşener’in de katılacağı bildirildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja