Yasemin Oruçoğlu Öldürüldü Mü ? Katili Kim ?

Gayrimenkul Zengini İş Kadını  Nerede ? Cinayete Mi Kurban Gitti ?

 

9 Ekim 2018  ile Tatlı Sert  programında konusu ele alındı. 10 Ekim 2018 çarşamba günü ise  ile Tatlı Sert programında  Nazmiye Oruçoğlu her yerde aranıyor. Yayına katılan kız kardeşi Altune Duzla, 18 Eylül’de ortadan kaybolan 2 çocuk annesi kadını arıyor. Yakın arkadaşı programa  ile katılarak herkesi şoke eden açıklamalarda bulundu. 10 Ekim’de yayına katılan 2010 yılından 2015 yılına kadar yakın arkadaşlık yaptığı , birinci eşi Yüksel Yağcı’dan ve ikinci eşi Atay Bey’den şiddet gördüğünü söyledi.

Son olarak aşk yaşadığı Zonguldak’ta ikamet eden sevgilisi Yüksel bey ise evini sattırıp parasının fotoğrafını çekmiş.  Yasemin takma adını kullanan Nazmiye Oruçoğlu’nun yüksek ihtimalle öldürülmüş olabileceği düşünülüyor. Nazmiye Oruçoğlu’nun bir cinayete kurban gitmiş olabileceği en büyük şüpheler içerisinde yer alıyor.

 

Gayrimenkul Zengini Nazmiye Yasemin Oruçoğlu Eşlerinden Para Yüzünden Şiddet Görüyordu

Birinci eşinden 19 yaşında bir çocuğu olan eşleri ile ticari faaliyette bulunan  Nazmiye Oruçoğlu aynı zamanda Yasemin adıyla anılıyordu. Birinci eşi aynı zamanda halasının oğluydu. Birinci eş Yüksel Yağcı ile de  yüzünden sıkıntı yaşıyor ve şiddet görüyordu. İkinci eşi ile de para yüzünden sorunlar yaşayan , ikinci eşi Atabey isimli şahıs ile de ailesinin iddiasına göre vahşiçe şiddet görüyordu.

10 ekim 2018 çarşamba günü yayına katılan yakın arkadaşı evlerinden sürekli olarak kavga sesleri geldiğini boğazının sıkıldığını anlattı. Son olarak sevgilisi ikinci Yüksel bey ise Zonguldak’ta yaşayan evli bir adamdı. Yüksel bey tutkulu bir aşk yaşadığını ve bundan korktuğunu söyledi kadına sattırdığını söyledi. 130 bin lira tutarında ki parayı  hesabından paylaşan Yüksel bey ise bir diğer şüpheli. İki Çocuk annesi Nazmiye Yasemin Oruçoğlu’nun biri 19 diğeri ise 4 yaşında iki çocuğu var.

Nazmiye Yasemin Oruçoğlu’nun Sevgilisi Yüksel Bey’in İnternette Paylaşyığı Fotoğraf.”Kaç kişi ilgilenir” yazılmış.

Eşlerinden Şiddet Görüyordu

Telefona bağlanan yakın arkadaşı Nazmiye Yasemin Oruçoğlu hakkında tüm bilgileri aktardı. 18 Eylül’de kaybolan ve o günden beri haber alınamayan Yasemin Oruçoğlu, dayak yediği sebebiyle evden kaçtığı  edildi. Gayrimenkul Zengini Yasemin Oruçoğlu bu kadar zenginlik içinde acaba kaçırıldı mı sorularını akla getiriyor.  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Yasemin Oruçoğlu, ilk olarak halasının oğluyla evlendi. Bir oğlu da bulunan Nazmiye Yasemin hanımın hayatından endişe ediliyor. Ailesi ve yakınları 45 yaşındaki Gayrimenkül zengini kadının öldürülmüş olabileceğini düşünüyor.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.