Yasemin Nazmiye Oruçoğlu Bulundu Mu ? Öldürüldü Mü ?

Nazmiye Oruçoğlu (Yasemin) Bulundu Mu ? Nazmiye Yasemin Oruçoğlu Öldürüldü Mü ? Nazmiye Oruçoğlu’nun Katili Kim ?

9 Ekim 2018 Müge Anlı ile Tatlı Sert  programında Nazmiye Yasemin Oruçoğlu konusu ele alındı. 10 Ekim 2018 çarşamba günü ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp Nazmiye Oruçoğlu her yerde aranıyor. Yayına katılan kız kardeşi Altune Duzla, 18 Eylül’de ortadan kaybolan 2 çocuk annesi kadını arıyor. Yakın arkadaşı programa telefon ile katılarak herkesi şoke eden açıklamalarda bulundu. 10 Ekim’de yayına katılan 2010 yılından 2015 yılına kadar yakın arkadaşlık yaptığı kadın, birinci eşi Yüksel Yağcı’dan ve ikinci eşi Atay Bey’den şiddet gördüğünü söyledi. Son olarak aşk yaşadığı Zonguldak’ta ikamet eden sevgilisi Yüksel bey ise evini sattırıp parasının fotoğrafını çekmiş. Gayrimenkul zengini iş kadını Yasemin takma adını kullanan Nazmiye Oruçoğlu’nun yüksek ihtimalle öldürülmüş olabileceği düşünülüyor. Nazmiye Oruçoğlu’nun bir cinayete kurban gitmiş olabileceği en büyük şüpheler içerisinde yer alıyor.

Gayrimenkul Zengini Nazmiye Oruçoğlu Eşlerinden Para Yüzünden Şiddet Görüyordu

Birinci eşinden 19 yaşında bir çocuğu olan eşleri ile ticari faaliyette bulunan gayrimenkul zengini iş kadını Nazmiye Oruçoğlu aynı zamanda Yasemin adıyla anılıyordu. Birinci eşi aynı zamanda halasının oğluydu. Birinci eş Yüksel Yağcı ile de ev yüzünden sıkıntı yaşıyor ve şiddet görüyordu. İkinci eşi ile de para yüzünden sorunlar yaşayan kadın, ikinci eşi Atabey isimli şahıs ile de ailesinin iddiasına göre vahşiçe şiddet görüyordu.

10 ekim 2018 çarşamba günü yayına katılan yakın arkadaşı evlerinden sürekli olarak kavga sesleri geldiğini boğazının sıkıldığını anlattı. Son olarak sevgilisi ikinci Yüksel bey ise Zonguldak’ta yaşayan evli bir adamdı. Yüksel bey tutkulu bir aşk yaşadığını ve bundan korktuğunu söyledi kadına sattırdığını söyledi. 130 bin lira tutarında ki parayı Facebook hesabından paylaşan Yüksel bey ise bir diğer şüpheli. İki Çocuk annesi Nazmiye Yasemin Oruçoğlu’nun biri 19 diğeri ise 4 yaşında iki çocuğu var.

Nazmiye Yasemin Oruçoğlu’nun Sevgilisi Yüksel Bey’in İnternette Paylaşyığı Fotoğraf.”Kaç kişi ilgilenir” yazılmış.

Eşlerinden Şiddet Görüyordu

Telefona bağlanan yakın arkadaşı Nazmiye Yasemin Oruçoğlu hakkında tüm bilgileri aktardı. 18 Eylül’de kaybolan ve o günden beri haber alınamayan Yasemin Oruçoğlu, dayak yediği sebebiyle evden kaçtığı iddia edildi. Gayrimenkul Zengini Nazmiye Oruçoğlu bu kadar zenginlik içinde acaba kaçırıldı mı sorularını akla getiriyor.  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Nazmiye Oruçoğlu, ilk olarak halasının oğluyla evlendi. Bir oğlu da bulunan Nazmiye hanımın hayatından endişe ediliyor. Ailesi ve yakınları 45 yaşındaki Gayrimenkül zengini kadının öldürülmüş olabileceğini düşünüyor.

Arkadaşı Anlattı

Sürpriz olarak gelen telefon sonrası kimsenin bilmediklerini, ailesinden bile daha iyi tanıyorum diyerek tüm sır perdelerini aydınlattı. Atay Bey’den çok şiddetli dayak yediği ortaya çıktı. Belki artık canına tak eden Nazmiye Oruçoğlu Atay beyden sıkça dayak yediği için ortadan kaybolduğu ortaya çıktı. Atay bey şikayetinden oğlunun babasını dövdüğünü anlattığı için yalan ortalara çıkmıyor. İki eşin arasında kalan sürekli dayak yiyen Nazmiye Oruçoğlu hayatından endişe ediliyor. Banka ve topu kayıtlarının da incelenmesi isteniyor. İstanbul Büyükçekmece’de bir çok evi bulunan Nazmiye, acaba öldürüldü mü yoksa mallarına el mi konuldu merak ediliyor. Dayağı da Yüksel’den mi Atay beyden mi dayak yediği henüz ortaya çıkmadı. Atay bey ilede ortaklık yapmış ancak senetle dolandırılma işine de girmiş. Nazmiye hanımın nerede olduğu şiddet uygulayan eski eşlerinden kaçtığı ve ortaya çıkmayacağı düşünülüyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde bu çözülmek için uğraşılacak.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et