Yaşak Aşk Yaşadığı Adamı Öldürüp İntihar Etti!

Aşk Cinayeti! Müşaviri Öldürüp İntihar Etti

’nda bir kadın iddiaya göre aşk yaşadığı müşaviri ofisinde öldürdükten sonra aynı silahla . Olay sırasında ofiste bulunan 3 kişi ifadeleri alınmak üzere karakola götürülürken, olayla polisin başlattığı çalışmalar .

Olay, akşam 16.00 sıralarında Merkezefendi Mahallesi’nde bulunan bir sitede meydana geldi. Bürgen Güneş(46) adlı kadın, aralarında gönül ilişkisi iddia edilen mali müşavir Selahattin Beydaşlı(54)’nın 20 katlı binanın ikinci katındaki ofisine geldi. Odaya geçen kadın ile Selahattin Beydaşlı, arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma başladı.

Önce Adamı Öldürdü Sonra İntihar Etti

Tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Bürgen Güneş’in, Beydaşlı’yı silahla göğsünden ve başından vurarak öldürüp aynı silahı başına dayayarak intihar ettiği iddia edildi. Bu ofisin diğer odalarında bulunan 3 kişi seslerini duyunca çevredekilerden yardım istedi. Olay yerine sağlık ve polis ekipleri edildi. Ofise gelen 112 ekipleri, Beydaşlı ile Güneş’in hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri inceleme ekipleri ofiste incelemelerde bulunurken, o ofiste bulunanlar da ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Mali müşavirlik yapan Beydaşlı’nın evli ve çocuklu öğrenildi. Polis ekiplerinin olayla başlattığı çalışmalar ise .

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.