Yaşak Aşk Yaşadığı Adamı Öldürüp İntihar Etti!

Aşk Cinayeti! Mali Müşaviri Öldürüp İntihar Etti

Zeytinburnu’nda bir iddiaya göre aşk yaşadığı mali müşaviri ofisinde öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti. Olay sırasında ofiste bulunan 3 kişi ifadeleri alınmak üzere karakola götürülürken, olayla ilgili polisin başlattığı çalışmalar sürüyor.

Olay, akşam 16.00 sıralarında Merkezefendi Mahallesi’nde bulunan bir sitede meydana geldi. Bürgen Güneş(46) adlı kadın, aralarında gönül ilişkisi olduğu iddia edilen mali müşavir Selahattin Beydaşlı(54)’nın 20 katlı binanın ikinci katındaki ofisine geldi. Odaya geçen ile Selahattin Beydaşlı, arasında henüz bilinmeyen bir nedenle başladı.

Önce Adamı Öldürdü Sonra İntihar Etti

büyüyerek kavgaya dönüştü. Bürgen Güneş’in, Beydaşlı’yı silahla göğsünden ve başından vurarak öldürüp aynı silahı başına dayayarak intihar ettiği iddia edildi. Bu sırada ofisin diğer odalarında bulunan 3 kişi silah seslerini duyunca çevredekilerden yardım istedi. Olay yerine ve ekipleri sevk edildi. Ofise gelen 112 ekipleri, Beydaşlı ile Güneş’in hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yeri inceleme ekipleri ofiste incelemelerde bulunurken, o sırada ofiste bulunanlar da ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Mali müşavirlik yapan Beydaşlı’nın evli ve çocuklu olduğu öğrenildi. Polis ekiplerinin olayla ilgili başlattığı çalışmalar ise sürüyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.