Vegan Güneş Kremleri ve Hayvan Deneyi Yapmayan Güneş Kremi Markaları

Vegan Güneş Kremi Markaları ve Vegan Güneş Koruyucuları Sömürüsüz Güzellik Mümkün…

Eveeeet, yaz geldi ve güneşten korunmak için güneş kremlerine, sütlerine ihtiyacımız var. Bu yazımızda hayvan sömürüsü yapılmayan, vegan, deneysiz güneş kremlerinden bahsedeceğiz.

Vegan Güneş Kremleri

Vegan Güneş Kremlerini Sizler İçin Derledik. İşte Vegan Güneş Kremleri ve Güneş Koruyucuları

1- Alterra

Alterra

Alterra vegan sertifikalı bir kozmetik markasıdır. Tüm Rossmann mağazalarından edinebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok kozmetik ürünü de mevcuttur.

Dengelenmiş UVA ve UVB filtreleri ile yüksek koruma sağlar. Hibiskus ekstraktı ve jojoba yağı içerir. Suya dayanıklı ve hızlı etkili olan ürün yapışkan his bırakmaz. Sentetik boya, silikon, parafin ve diğer mineral yağları içermez. Cilde uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır. 

2- Solait

Solait

Solait güneş kremlerini Watsons mağazalarından edinebilirsiniz.

Solait Nemlendirici Güneş Losyonu GKF30, hafif ve yağlı olmayan yapısıyla güneşin UVA ve UVB ışınlarından korunmanıza yardımcı olur. Suya dayanıklıdır, hızlı koruma özelliğine sahiptir. 8 saate kadar etkili nemlendiriciliği ile cildinizin yumuşaklığını güneşe maruz kaldığı süreçte de korumaya yardımcı olur.

3- Kiss My Face 

Kiss My Face 

Kiss My Face Marka güneş kremlerine Vegan Dükkan’dan ulaşabilirsiniz.

Vücut için yüksek derecede kalıcı koruma sağlar. Bitkisel özlü içeriği cildi besleyerek ve koruyarak cilt hasarlarının önlenmesine yardımcı olur. Tetikli sprey sisesi son derece kolay ve istenilen miktarda uygulama imkanı sunar. Suya ve tere dayanıklıdır. Çocukların hassas cildi için de uygundur.

4- Mambino

Mambino

Mambino ürünlerine Vegan Dükkan’dan ulaşabilirsiniz. Fiyatları diğer ürünlere göre biraz daha fazla ancak çok tercih edilen bir güneş kremi.

Ciltte parlaklığa sebep olmayan, yumuşak tekstürlü, doğal ve nazik bu güneş koruyucu ürün içeriğindeki kırmızı ahududu yağı, aloe vera ve çinko oksit sayesinde cildi nemlendirirken aynı zamanda güneş ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar. Yağlı, kuru, hassas tüm cilt tipleri için uygundur.

5- Sun Ozon

Sun Ozon

Sun Ozon güneş kremlerine Rossmann mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Hassas ve daha önceden bronzlaşmamış tenler için yüksek koruma. 
IR-A koruma: IR-A ışınları ciltte, oksidatif stresi tetikler. 
Dragosine® olarak adlandırılan etken maddesi ile düzenli kullanım halinde, ciltte oluşan bu stres mekanizmasını ve buna bağlı olarak yaşlanma etkilerini azaltır, güneş sütünün UVA/UVB korumasını destekler. 
Suya dayanıklıdır, hızlı koruma sağlar.  Cildi yoğun şekilde nemlendirir (24 saat etkili hidro kompleks içerir) ve güneşten kaynaklayan yaşlanma belirtilerini önler. 

Tüm Bunların Dışında ’de Ulaşabileceğiniz Diğer Markalar;

  • Alba Botanica
  • Beyond Hug Sun
  • The Body Shop
  • Coola Suncare
  • Cyrene
  • Derma-E
  • Dermalogica
  • Murad

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja