Üzerinde Bir Servet Taşıyan Bülent Ersoy; Asgari Ücretlilere Üzülüyorum

Bülent Ersoy: Asgari ücretlilere üzülüyorum

Nişantaşı'nda hem yeni yıl için hem de yeni villaları için alışverişe çıkan Bülent Ersoy, ardından müdavimi olduğu bir kürk dükkânında soluğu aldı. Ersoy'un iki elindeki devasa tektaş yüzük, boynundaki pırlanta kolye ve çantasının fiyatı dikkat çekti.

Bülent Ersoy

Bülent Ersoy, satın aldığı Bodrum'daki süper lüks iki villanın tadilat işleri için iki aylığına ünlü tatil beldesine gideceğini söyledi.

400 bin TL değerindeki çantasıyla kombin yaparak tepeden tırnağa kırmızılara bürünen Bülent Ersoy, iki elindeki ve boynundaki devasa tektaş pırlantalarıyla kürk provası yaptı.

“VİLLALARI TEFTİŞE GİDİYORUM” 

Hem doğa ile iç içe olmak hem de yeni aldığı ev villaların tadilat işlemleri için Bodrum'a gideceğini de sözlerine ekleyen Bülent Ersoy, “Hafta sonu Bodrum'a gidiyorum, iki ay orada kalacağım. Aldığım iki villanın içerisini yaptıracağım, gözümle görmem, yerinde teftiş etmem lazım. ‘Bunu beğenmedim' deyip, tekrar kırdırıp, yaptırabilirim. Vıdıvıdıcıyımdır adamlar inşallah kaçmaz. 'da pek şey yapmıyorum, hava alayım, ayağımı toprağa basayım istiyorum, bütün çam ağaçları her yer” diye konuştu.

“ASGARİ ÜCRETLİLERE ÜZÜLÜYORUM” 

Bülent Ersoy, döneminde sahne alamayan pek çok çının maddi yaşadığının hatırlatılması üzerine, asgari ücretli geçinmek zorunda olanlara üzüldüğünü söyleyip, şöyle devam etti; “Hazıra dağ dayanmaz diye bir tabir vardır ama yatırımın durumuna bağlı… Dayanma gücü falan onu bilemiyorum zor tabii. İnsanlar için de çok üzülüyorum. Bir dengesizlik oluyor. Tabii ki belli bir kazancı olan insan, asgari ücretle çalışanla bir olmayabilir ama bu kadar uçurum, onu anca çeken bilir.”

“SAHNELERİ ÖZLEMEDİM” 

Ersoy, “Sahneleri özlediniz mi?” sorusuna, “Vallahi yalan konuşmuyorum pek özlemedim sahneleri olursa okurum olmazsa da anasını satayım boş ver” diye gülerek yanıt verdi.

ÜZERİNDE SERVET TAŞIYOR 

Bülent Ersoy'un iki elindeki devasa tektaş yüzükler ile boynundaki pırlanta kolyenin fiyatının yaklaşık 10 milyon TL, çantasının ise 400 bin TL olduğu olduğu öğrenildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.