Uyuşturucu Satarken Yakalanan Polisin Annesiymiş!

Uçakta Ben FETÖ’cüyüm Uçağı Patlacağım Demişti, Oğlu’da Satarken Yakalanmıştı!

Özel Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kıbrıs’a gitmek için kalkış hazırlığı yapan uçakta, ‘Ben FETÖ’cüyüm ve uçağı patlatacağım’ diye bağırıp olay çıkartan ve ‘hava ulaşım araçlarını kaçırma veya alıkoyma’ suçundan tutuklanan Nikar D.’nin İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde memuru olduğunu söylediği oğlu, geçen Ekim ayında gençlere satarken meslektaşları tarafından suçüstü yakalanan B.D. çıktı. Park Polisi tarafından yakalanan B.D.’nin uyuşturucuyu getirirken kullandığı sivil da emniyete ait çıkmıştı.

Uyuşturucu Satan Polisin Annesiymiş
Uyuşturucu Satan Polisin Annesiymiş

Uçakta Korku Dolu Anlar Yaşattı!

18 Aralık sabahı saat 06.45’te Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kıbrıs’a gitmek için hazırlık yapan uçakta, yolcu olarak bulunan Nikar D. “Ben FETÖ’cüyüm ve uçağı patlatacağım. Hapishaneler doldu. Üç evlat büyüttüm. Biri Amerikada, biri Kıbrıs’ta biri de Vatan Emniyet’te” diye bağırdı. Kadın yolcu uçaktan indirilerek, uçakta bomba araması yapıldı. Aramaların sonucunda herhangi bir olumsuzluğa rastlanmayınca rötarlı olarak hareket etti. Nikar D. gözaltına alınırken, uçaktaki o anlar kameralarına saniye saniye yansıdı.

Bomba Dediğini Hatırlayamadı Gaz Sancım Vardı Dedi

Nikar D. emniyetteki işlemlerinin ardından aynı gün soruşturmayı yürüten İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. Savcıya verdiği ifadede, Kıbrıs’ta üniversite okuyan oğlunun yanına gitmek için uçağa bindiğini söyleyen Nikar D., “Merdivenden uçağa adım atar atmaz sıkıştım. Bağırsaklarımda gaz sıkışması meydana geldi. Koltuğuma oturdum, sağımda ve solumda erkekler vardı. Midem de bulandı. Lavaboya gitmem gerektiğini, çok sıkıştığımı görevlilere söyledim” dedi. Nikar. D., “Ancak görevliler uçağın pistte hareket etmeye başladığını, biraz sonra uçuşa geçeceğini söyleyerek kalkmama izin vermediler. Tam o sırada arka tarafta kadınların benimle ilgili, ‘şu kadına bakın, FETÖ’cü gibi, ne diye seni uçağa alıyorlar’ gibi sözlerini duydum. O sözleri duyunca iyice sinirlendim. Rahatsızlığımın da etkisiyle kendimden geçmişim. Bombadan bahsettiğimi hatırlamıyorum ancak patlayıcı anlamında söylemedim. Karnım bomba gibi oldu, patlayacağım anlamında söyledim” ifadelerini kullandı.

Uyuşturucu Satan Polisin Annesiymiş!

Nigar D., ‘Hava ulaşım araçlarını kaçırma veya alıkoyma’ suçundan tutuklanırken, DHA, kadının, “Üç evlat büyüttüm. Biri ’da, biri Kıbrıs’ta biri de Vatan Emniyet’te” dediği oğlunun kimliğine ulaştı. Annesinin halen görevde olduğunu söylediği memuru, geçtiğimiz Ekim ayında İstanbul’da uyuşturucu satışı yaparken meslektaşları tarafından suçüstü yakalanan B.D. çıktı. memuru B.D., telefonla sipariş veren gençlere uyuşturucu getirdiği anda Park Polisi tarafından gözaltına alınmıştı. B.D.’nin uyuşturucuyu getirdiği sivil da emniyet müdürlüğüne ait

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.