Ünlülerin Dikkat Çeken Unutamadıkları Pişmanlıkları

Ünlülerin unutamadıkları pişmanlıkları

Her insanın hayatında yaşadığı pişmanlıklar olmuştu. Ünlüler de dahildir bu gruba. Sonuçta onlar da bizim gibi insan. Haliyle bu pişmanlıkları basına da yansıyor. Bizler de ünlülerin yaşadıkları pişmanlıklara Molatik olduk. İşte ünlülerin yaşadıkları pişmanlıklar…

Esra Balamir

Bir dönem eski futbolcu Yusuf Şimşek ile aşk yaşayan Esra Balamir bu ilişkiden oldukça pişmanmış. O dönem birliktelikleri sona erdikten sonra psikoloji sorunlar yaşadığını ve “Hayatımda bir insanı sevdim, gözlerimizden yaşlar akarak ayrıldık” diyen Balamir, ayrıldığı sevgilisinin aile zoruyla başka bir kadınla evlendiğini söyledi.

Yıldız Tilbe

Sezen Aksu’nun vokalistliğini yaptığı sırada Uzay Heparı ile yaşadığı ilişki sonrası Sezen Aksu tarafından kovulan Yıldız Tilbe o olay hakkında “Fena halde sarhoştum ve yaptığım büyük bir hataydı.” demişti.

Deniz Akkaya

Bir dönemin en popüler isimlerinden birisi Deniz Akkaya’ydı. O dönem de kendisi sık sık polemiklerle gündeme geliyordu. Pişmanlığını “Geçmişte bazı kişilerle polemiğe girip laf yarıştırdığım için çok pişmanım. Doğrusu bu lüzumsuz bir dönemdi ve hataydı” sözleriyle dile getirmişti.


Hülya Avşar

Ünlü olduğu günden beri magazin camiasının en dikkat çeken isimlerinden birisi oldu Hülya Avşar. Pişmanlığı sorulduğu vakit, Tanju Çolak ile yaşadığı aşkı gösteriyor ve “Çok gençtim ve hata yaptım. Bugünkü aklım olsa asla öyle bir ilişkiye girmezdim” diyor.

Yasemin Özilhan

Son dönemde kamera önünde olmaktan imtina eden Yasemin Özilhan verdiği pozlardan çok pişman. Erkek dergisi için kamera karşısına geçen ve cesur pozlar veren güzel yıldız o pozlardan oldukça pişmanmış. Kendisini ve ailesini o pozların çok üzdüğünü dile getiriyor.

Çağla Şikel

Magazin dünyasını sarsan “Tostumu yedim, bekliyorum” mesajını bilmeyen yok gibidir. Olayın taraflarından Çağla Şikel’in bu durumdan çok pişman olduğu biliniyor.

Türkan Şoray

Yeşilçam’ın efsane ismi Türkan Şoray, henüz kariyerinin başındayken bir gazeteciye verdiği cesur pozlarından pişmanmış. Daha sonra o pozların birçoğunu yayından kaldırttı kendisi.

Kadir İnanır

Türk sinemasının ağır toplarından Kadir İnanır’ın da pişmanlıkları varmış. Kariyerinin ilk yıllarında Kadir İnanır, özel hayatında yürütemediği ilişkilerinin olduğunu dile getirdi.

Ebru Şallı

Annesinin karşı çıkmasına rağmen göğüslerine silikon taktıran Ebru Şallı daha sonra çok pişman olmuş. Şu sözlerle dile getirmişti pişmanlığını “Silikonlardan büyük bir rahatsızlık duydum. Sonra da çıkarttırdım ve rahatladım. Bu büyük bir hataydı.”

İbrahim Tatlıses

İmparator İbo yıllar önce yaşadıklarını canlı yayında da dile getirmişti, pişman olduğunu öylemişti. İbrahim Tatlıses bir dönem uyuşturucu madde kullandığını ve “Gençler, sigaradan, alkolden ve özellikle de uyuşturucudan uzak durmalı. Uyuşturucu inanılmaz kötü bir şey. İnsanın hayatını allak bullak ediyor” demişti.

Beren Saat

Şöhret basamaklarını çıkarken eğitimini yarıda bırakması Beren Saat’in en büyük pişmanlığıymış.

 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.