Ünlüler Zayıfladılar Hayatları Değişti

 bundan kısa süre önceye kadar balık etliydi. Ama gerek sorunları gerekse kilolu hallerinden sıkılması onu yeni Seren olmaya itti. Mide ameliyatı olan kilolarından kurtuldu. Sıkı bir diyet ve sporla da süper bir görünüme kavuştu.

Son olarak ‘O Hayat Benim’ dizisinde Nuran karakterinde izlediğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu, bu projesi için 50 kilo almış ve bambaşka bir görüntüyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Yeşim Ceren Bozoğlu, dizisi bittikten sonra bu proje için aldığı 50 kiloyu verdi ve bambaşka bir görüntüye kavuştu. Ancak kilolarından diyetle kurtulamayan Bozoğlu son dönemin ünlüler arasında da hızla yayılan trendlerinden ameliyat masasına yatmayı tercih etti.

Yeşim Ceren Bozoğlu onlarca kiloyu verdikten sonra yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor.

EMEL MÜFTÜOĞLU

Şarkıcı Emel Müftüoğlu 80 kiloya çıkınca 1.5 yıl önce modaya uyup mide küçültme ameliyatı olmuştu. Geçen gün Etiler Akmerkez’de alışverişe çıkan Emel Müftüoğlu incecik görünüyordu.

30 kilo verdiği söylenen Emel Müftüoğlu, “Yemeğe anormal düşkün biriydim. Şimdi çok sevdiğim tatlılar bile bana zehir gibi geliyor. Şekerle tüm bağımı kestim” dedi.

Şarkıcı Emre Aydın geçen sene evlendiği Eda Köksal sayesinde 14 kilo verdi. 85 kilodan 71 kiloya düştü.

Emre Aydın ”Eşimin desteği ile eski kiloma kavuştum. Bana her gün spor yaptırıyor. tüm diyet yemeklerimi kendisi hazırlıyor” dedi.

 


 

 Işın Karaca şöhretinin ilk yıllarında sahnelerin güçlü sesi ama kilolu yıldızıydı. Bir gün kızı Mia için kilo vermeye karar verdi. İnaılmaz bir azimle zayıflamaya başladı. Kilolarından kurtuldu ve yepyeni bir Işın Karaca vardı karşımızda.
 O da bir zamanlar kilolu bir ünlüydü! Sahnede daha rahat etmek istedi. Fatih Ürekgeçirdiği mide ameliyatından sonra 98 kilodan 75 kiloya düştü.
Şarkıcı Ziynet Sali‘yi hep güzelliği, güzel sesi ve düzgün fiziği ile biliriz.
Bir zamanlar 80 kilodan 54 kiloya düştüğünü biliyoruz. Ancak ortaya çıkan bu fotoğraf herkesi çok şaşırttı.
İşte Ziynet Sali’nin Eski Hali…
Pelin Öztekin 153 kiloya çıkınca 2015’te mide ameliyatı olmuştu. İki yılda 90 kilo verip 63’e düştü.
Pelin Öztekin, şimdi de aradığı aşkı buldu ve evlilik yolunda ilerliyor.
Haziran’da Berk Uğuz ile aşk yaşamaya başlayan Pelin Öztekin‘in liseli aşkıyla evlilik kararı aldı. Önümüzdeki yaz evlenmeyi planlıyorlar.
Pelin Öztekin ”Lisede okurken Berk’e platonik olarak aşıktım. Yıllar sonra bir mucizeyi yaşıyoruz. Birbirimizin kıymetini çok iyi biliyoruz” dedi.
Pelin Öztekin daha önce meslektaşı Kıvanç Baran Arslan ile aşk yaşıyordu. Çift nişanlanmıştı ancak daha sonra yollarını ayırdı.
Fiziği ve tavırlarıyla hayran bırakan Tülin Şahin‘in mesleğe adım attığı ilk yıllarda aslında kilolu olduğunu biliyor muydunuz?
İşte şimdi neredeyse sıfır beden gibi gözüken Tülin Şahin‘in yıllar önceki hali…
İşte Tülin Şahin’in 20 yıl önceki fotoğrafları…
      
Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 4 filminde ‘Aslıhan‘ karakterini canlandıran Ece İncebay‘ı yeni görüntüsüyle şaşırttı.

SOYADIMIN HAKKINI VERİYORUM

Geçirdiği mide ameliyatının ardından 38 kilo veren Ece İncebay, yeni haliyle herkesi şaşırtmayı başardı. İncebay, verdiği bir röportajda “Soyadımın hakkını veriyorum artık” demişti.

 

 

Ece İncebay’ın Şimdiki Hali

Ünlülerin modacısı Gülşah Saraçoğlu, Mart 2016’da 80 kiloydu. Korkmasına rağmen mide ameliyatı oldu. 8 ayda 27 kilo verip 53’e kadar indi.

 

 

Gülşah Saraçoğlu “Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Elbise diktiğim artistler gibiyim. Bazı ünlü arkadaşlarım bana ‘Sahneye çıkmanın zamanı geldi’ diye takılıyor. Televizyon programı için teklifler almaya başladım bile.”

’deki ‘Seven Ne Yapmaz‘da oynayan Şeyla Halis ise 1 yılda 40 kilo verdi. Oyuncunun mide ameliyatı olduğu iddia edildi.

Ancak Şeyla Halis ”Diyet ve sporla zayıfladım. Ameliyat olmadım” dedi.

Okan Karacan mide küçültme ameliyatı sonrasında  günden güne eriyor.
Gördüğü ile fazla kilolarından kurtulan Okan Karacan, geçtiğimiz yaz eşi Zeynep Karacan ile Alaçatı’daydı.
‘Ayakkabılarımı bile bağlayamıyordum’

140 kiloya ulaştıktan sonra ameliyat kararı alan Okan Karacan, “Ayakkabılarını bile eğilip bağlayamayan birisiydim. Eşim Zeynep 7 aylık hamile iken benim obezite cerrahisi ile zayıflama olayım gündeme geldi. Önce korktum, oğlumu kucağıma alayım dedim ama sonra doktorlar ‘Alican seni daha sağlıklı görsün, şimdi ameliyat olmanda fayda var’ deyince ameliyat oldum” diye konuştu.

Yaşam tarzını baştan aşağı değiştirdi

Ameliyat sonrası 1 yılda 60 kilo vererek 80 kiloya düşen Okan Karacan, yaşam tarzını da baştan aşağı değiştirdiğini söyledi. Okan Karacan, “Şu an 80 kiloyum. Arabayı çıkardım hayatımdan. Toplu taşıma araçlarını kullanıyorum. Çok sosyalleştim. Hızlandım, yürüyorum” dedi.

Okan Karacan’ın son hali…
Tüp mide ameliyatı yöntemiyle 60 kilo veren , ameliyat sonrası “Keşke daha önce olsaydım” diyerek, kararı hakkında mutlu olduğunu açıkladı.
Opera sanatçısı Hakan Aysev bir zamanlar çok kiloluydu. Ama geçirdği mide ameliyatı ve dikkat etmesi sonucu kilo vererek hayatı değişti.
 Ümit Erdim de azimle kilo verip yepyeni bir görünüme kovuşanlardan. Ümit Erdim’in de yaşadığı değişim inanılmaz.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja