Ünlü Sunucu Defne Samyeli’nin Şok Eden İtirafı

Defne Samyeli’den şoke eden itiraf!

Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Defne Samyeli, “Affetmeyeceğiniz biri var mı?” sorusuna verdiği cevapla dikkat çekti.

Sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli, Armağan Çağlayan’ın YouTube üzerinden yayınlanan programına konuk oldu.

“ONUN BU DÜNYADA OLMAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM” 

48 yaşındaki ünlü isim, “Hayatta hiç affetmeyeceğim dediğiniz biri var mı?” sorusuna, “Çocukluğumdan ‘keşke ölse’ dediğim bir kötü kişi vardı. Hatta sırf onun için hiç iz bırakmadan bir insan nasıl öldürülür diye araştırmıştım. Onun çok kötü biri olduğunu ve bu dünyada olmaması gerektiğini düşünmüştüm. Benim kendi çapımdaki adalet anlayışımdı o zaman. Demek ki hepimizin alt kimliklerinde öyle bir katil var. Ama bunu hangi şartların ortaya çıkarabileceği gibi gerçek var” yanıtını verdi.

Defne Samyeli, “Ergendim o zamanlar. Bunu düşündüm ama elbette uygulamadım. Onun dışında bu duyguyu öyle hissettiğim başka biri yok” ifadelerini kullandı.

Bu anları gülerek anlatan ünlü sunucu, bahsettiği kişinin kimliği hakkında açıklama yapmadı.

O ARAÇ CEM YILMAZ’IN MI? 

Geçtiğimiz günlerde Baltalimanı’nda bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yiyen Samyeli’ne, kullandığı aracın eski sevgilisi Cem Yılmaz’a ait olup olmadığı sorulmuştu.

Muhabirlerin sorularından kaçmak için aracının etrafında tur atan sunucu, “Arkadaşlar teşekkür ederim, bana müsaade” diyerek, hızlıca oradan ayrılmıştı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.