Ünlü Oyuncu Markette Hırsızlık Yaparken Yakalandı!

“Kalbinin Sesini Dinle” filmiyle tanınan ’li Lainie Kazan, Los Angeles’ta bir marketten 180 dolarlık yiyecek çalmaktan gözaltına alındı.

’li şarkıcı ve Lainie Kazan’ın yaparken yakalandığı iddiası gündemine bomba gibi düştü. Ünlü sitesi TMZ, 77 yaşındaki yıldızın, Kaliforniya eyaletinin San Fernando Vadisi’nde bir marketten yiyecek çalmaya çalışırken fark edilerek tutuklandığını ileri sürdü.

YİYECEKLERİ POŞETLERE SAKLAMIŞ

TMZ’nin haberine göre, “Kalbinin Sesini Dinle” adlı film serisindeki “Maria Portokalos” rolüyle zihinlere kazınan Kazan, önceki gün gittiği marketten 180 tutarında alışverişini ödemeden ayrılmaya çalıştı. Ünlü oyuncunun poşetlere yiyecekler sakladığını fark eden çalışanları, polise haber verdi. Çalıntı ürünlerle arabasına koşmaya çalıştığı iddia edilen Kazan, çalışanlardan özür dileyerek yanında parası olmadığı için ödeme yapamadığını belirtti.

SERBEST BIRAKTILAR

suçundan gözaltına alınan ve kelepçeyle polis merkezine götürülen Kazan, kefalet ödemeden serbest bırakıldı. Sanatçı, iddialarıyla ilgili açıklamada bulunmadı.

ONLARCA DİZİ VE FİLMDE ROL ALDI

Oyunculuğa adım attığı 1960’lardan itibaren onlarca film ve dizide rol alan Kazan 1939’da New York’ta dünyaya geldi. Ünlü oyuncu, 1982 tarihli “My Favorite Year” filmiyle Altın Küre Ödülleri’ne, 1988 yapımı “St. Elsewhere” filmiyle ise Emmy ödüllerine aday gösterilmişti.

 

 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja