Ümit Özdağ: Soyluya Peşime Taktığın Polisleri Çek

Özdağ’dan ’ya: ”Peşime taktığın polisleri çek!”

İYİ Partili Prof. Dr. Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı ’ya seslenerek “Benimle tartışmak avlusunda vatandaş kandırmaya benzemez, peşime taktığın polisleri çek” dedi.

İYİ İstanbul Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı ’nun kendisinin takip etmesi için görevlendirdiğini belirterek “’ye kimin zarar verdiğini halkın önünde tartışalım. Benimle tartışmak avlusunda vatandaş kandırmaya benzemez” dedi.

Günboyu yazarı Durmuş Ali Özyiğit, Süleyman ’nun “Bizi mülteciler bitirdi” ifadelerini kullandığını iddia eden bir yazı kaleme aldı. Yazı üzerine , Özyiğit’e sosyal medya hesabından tepki göstererek hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi. , aynı zamanda Özyiğit’in yazısın paylaşan İYİ Ümit Özdağ’ı da hedef alarak “Bir medya zararlısıyla bir zararlısı yalanlarda bir araya gelmişler, iftiralarla garibanlar üzerinden devşiriyorlar. Hiçbir şeye üzülmüyorum da arada profesörlük unvanının saygınlığına halel geliyor, ona üzülüyorum” ifadelerini yazdı.

Özdağ da Soylu’nun kendisini takip etmesi için görevlendirdiğini belirterek “Ankara ve İstanbul’da peşime taktığın polisleri çek, gel ’ye kimin zarar verdiğini televizyonda, halkın önünde tartışalım. Benim le tartışmak cami avlusunda vatandaş kandırmaya benzemez” dedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.