Erdoğan’dan Ülkücülere Ağır Hakaretler…

, üç yıl önce ülkücüleri kafa tasçı, kan emiciler, vampirler ve faşistler diye tanımlamış daha sonra “biz her türlü milliyetçiği ayaklarımızın altına aldık” diyerek devam etmişti. Yıllar sonra tekrar gündeme gelen video iki liderin birbirlerine söylediği sözler şaşırttı.

, yıllar boyu terörden beslenmekle, sözde milliyetçi olmakla suçladığı ile millet ittifakını kurmuştu. Hala ’de yapanlar ve ’de için çalışacak. ’ye “salyası akıyor” diyerek hakaret eden Erdoğan, şimdi ise ülkücü kardeşim ve sağ duyulu parti olarak tanımlıyor. Oysa ki geçmişte ülkücülere bunları söylemişti. İzledikten sonra yorum sizin…

One thought on “Erdoğan’dan Ülkücülere Ağır Hakaretler…

  1. MHP DE SIYASET YAPANLAR, SIZIN GIBI KAHPE-ONURSUZ-SEREFSIZLERIN HAYAL BILE EDEMEYECEGI KADAR, ONURLU SEREFSLI VE NEFSIYLE BARISIK TÜRKLER OLMASIMI, KANSIZLARIN KANINA DOKUNUYOR? YOKSA DÖNEKLER GIBI DÖNEK OLMADIKLARIMI? YOKSA kürtcü-lazci-dinci-cerkezci-arnavutcu-arapci VS BÖLÜCÜLERIN KUCAGINDAKI KALTAKLAR OLMADIGIMIZ MI KANINIZA DOKUNUYOR? AKP YE 15.07’DEN ITIBAREK AKP YE HÜKMEDER OLMAMIZ MI, OLMAYAN KANINIZA DOKUNUYOR? SEREFSIZ PIC SÜRÜSÜ, UNUTULMUS HICBIRSEY YOK, BUNUDA BILIN!

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja