Türk Sahil Güvenliği Yunan Botunu Böyle Kovaladı!

Türk Sahil Güvenliği, Yunan Sahil Güvenlik Botunu Kovaladı! O Anlar Saniye Saniye Kameralara Yansıdı!

Türk Sahil Güvenlik botu Ege denizinde sınırı geçmeye çalışan göçmenlerin botunu batırmak isteyen yunan sahil güvenlik botunu kovaladı. Yunan Sahil Güvenlik güçlerince batırılmak istenen göçmen botunu Türk Sahil Güvenlik ekibi kurtardı. Sahil güvenlik ekibi, daha sonra tekne ile Yunan botunu kovalayarak, Türk karasularından çıkardı. O anlar kameraya yansıdı.

Türk Sahil Güvenliği Yunan Sahil Güvenliğini Böyle Kovaladı
Türk Sahil Güvenliği Yunan Sahil Güvenliğini Böyle Kovaladı

İşte O Anlar!

Botları Batırarak Ege Denizinde Göçmenleri Öldürmek İstiyorlar!

Yunanistan’ın, Avrupa’ya gitmek isteyen göçmenlere yönelik sert müdahalesi devam ediyor. Dün İzmir’in Dikili ilçesi Bademli köyü açıklarında botla sınırı geçmeye çalışan göçmenler, Yunan Sahil Güvenlik botu tarafından geri püskürtüldü. Yunan Sahil Güvenlik botu, göçmenlerin bulunduğu botu batırmaya çalıştı. Bunu fark eden Türk Sahil Güvenlik ekibi, duruma müdahale etti. Batırılmak istenen bottaki göçmenler, Türk Sahil Güvenlik ekibi tarafından kurtarıldı. Sahil Güvenlik ekibi, daha sonra tekne ile Yunan Sahil Güvenlik botunu kovalayarak, Türk karasularından çıkardı. O anlar kameraya yansırken, tekneyi kullanan Sahil Güvenlik çalışanın, “Yeterli mi komutanım?” dediği duyuldu.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et