Tuncay Demirel’in Ölümü Cinayet Mi? Müge Anlı’ın Bahsettiği Video!

Merkez Harbiş mahallesinde 23 Ağustos’ta iki araç arasında kalarak hayatını kaybetti. 46 yaşında evli ve 3 çocuk babası olan ’in cinayete kurban gittiğini ve eşi Nazife Demirel ile sevgilisi Yasin Kök’ün kasten öldürdüğü iddia edildi. programına katılan, ’in annesi Zehra Hanım ve kız kardeşi Sultan olayın araştırılmasını istedi. Öte yandan bir video ise olay yerini gösteriyor.

Müge Anlı’da 23 Ağustos’ta bir kaza sonucu hayatını kaybeden ’in ölümünden eşi Nazife Demirel sorumlu tutuluyor. Nazife Demirel’in kocasını 10 yıllık aşk yaşadığı Yasin Kök ile birlikte öldürüldüğü iddia edildi.

Tuncay Demirel’in Pazar Yerinde Öldürülüğü Haberin Videosu

Nazife Demirel’in Uygunsuz Videoları Ortaya Çıktı

Öte yandan Nazife Demirel ile Yasin Kök’ün bir eğlence mekanında oldukça uygunsuz görüntüleri olduğu tespit edildi. İş için şehir dışına çıkan Tuncay Demirel 20 yıllık eşinin bir gece kulübünde çekilmiş uygunsuz videolarını gördükten sonra eşini o görüntüler nedeniyle darp etti.

Tuncay Demirel
Tuncay Demirel

Eşi Nazife Demirel, kendisini Yasin adında bir adamın gece kulübünde zorla çalıştırdığını söyleyerek, emniyete giderek Yasin adındaki şahıstan şikayetçi olurlar. Ancak, Tuncay Demirel iş için tekrar şehir dışına çıktıktan sonra Nazife Demirel şikayeti geri çekmesi sonrası Tuncay Demirel’den ayrılarak evi terk etti. Nazife Demirel’in çocuklarını ve Tuncay Demirel’i uyutarak gece kulüplerine gittiği iddia edildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja