Tülin Beygirci Cinayeti – Tülin Beygirci’nin Katili Kim?

’nın Gemlik ilçesinde 48 yaşında ki dün akşam evinde 50 bicak darbesiyle öldürülmüş olarak bulundu. Müge Anlı İle Tatlı Sert programına da konu olan ile araştırmada Tülay Beygirci’nin katili oğlu çıktı.

Gemlik’te Korkunç Cinayeti

Bursa Gemlik’te Kumla Mahallesinde, yaşanan olayı kan dondurdu. 48 yaşında ki , 11 Eylül 2019 akşamı 50 bıçak darbesiyle öldürülmüş olarak evinde bulundu. ’nin çalıştığı fabrikaya gitmemesi üzerine fabrikadan arandığı, ulaşılamaması sonrasında fabrika servis şoförünün eve gönderildiği kaydedildi. Kapı çalınınca da ulaşılamayınca, emniyete haber verildi.

Tülin Beygirci
Tülin Beygirci

50 Bıçak Darbesi Sonucu Hayatını Kaybetti!

Eve giren Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri talihsiz kadının cansız bedeniyle karşılaştı. Maktulün sırt ve bir bölgesinde 50 nin üzerinde bıçak yarasına rastlandığı öğrenildi. 50 bıçak darbesi sonucunda hayatını kaybeden Tülin Beygirci’ nin cesedi Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ve nöbetçi savcının incelemesinin ardından Gemlik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Çevrede ki Kameralar İnceleniyor

Emniyet Müdürlüğü ekipleri, konu ile alakalı başlatırken, çevrede bulunan kameraları da inceledi. Bina çevresi ve ara sokaklar didik didik arandı. Olayla alakalı geniş çaplı devam ediyor. Tülin Beygirci’in 1 yıl sonra olup oğlu ile birlikte yaşayacağı ögrenildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja