Tuğba Keleş’in Katili İle Can Pazarlığının Ses Kaydı Ortaya Çıktı!

Tuğba Keleş cinayetinde yeni detaylar ortaya çıkıyor. Tuğba Keleş’in ölmeden 23 gün önce kaçırılırken ağabeyi ile görüşmesinin ses kaydı çıktı. Katili ile can pazarlığının ses kaydı dehşete düşürürken, Tuğba Keleş’in kaçırıldığı gün karakola giderek şikayetçi olduğu fakat Küpeli’nin serbest bırakıldığı öğrenilmişti. Tuğba Keleş’in katilinin daha önceden başka bir kadını da yıllarca ettiği de ortaya çıkmıştı. Peki Tuğba Keleş’in katili Erdoğan Küpeli neden tutuklanmadı?

Tuğba Keleş Ses Kaydı
Tuğba Keleş Ses Kaydı

Daha önce bir kadını tacizden ve tehditten ceza alan Erdoğan Küpeli tarafından öldürülen Tuğba Keleş’in daha önce silahla Erdoğan Küpeli tarafından kaçırıldığı güne ait ses kaydı ortaya çıktı. Kafasına silah dayanarak kaçırılan Tuğba Keleş’i ağabeyi arabası ile yolu keserek kurtarmış ve karakola giderek şikayetçi olmuşlardı. O güne ait ses kaydı da emniyete iletilirken Erdoğan Küpeli serbest bırakıldıktan sonra Tuğba Keleş’i öldürdü.

İşte O Ses Kaydı!

Tuğba Keleş’in katili Erdoğan Küpeli, Hatay’da yaşayan Gülay Mübarek’i 2016 yılında sosyal medya üzerinden taciz ve tehdit ettiği için gözaltına alınmış ve sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Daha sonra sosyal medya hesabından AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik hakaret içerikli mesajlar paylaştığı saptanan Küpeli tutuklanarak, Adana’da Kozan Cezaevi’ne koyuldu. Küpeli, yargılandığı davalarda ‘tehdit’, ‘hakaret’ ve ‘özel hayatın gizliliğini ihlal’ suçlarından toplam 8 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Tahliye Olduktan Sonra Tuğba Keleş’e Musallat Oldu!

Ceza evinden tahliye olan Erdoğan Küpeli, tahliye edildikten sonra ilçedeki bir yerel gazetenin dağıtım işinde çalışmaya başladı. Daha önceden Gülay isimli bir kadına musallat olan Erdoğan Küpeli bu seferde Tuğba Keleş’e musallat oldu. Erdoğan Küpeli dün saat 11.00 sıralarında ilçeye bağlı Tufanpaşa Mahallesindeki markete gelerek, kendisini isteyemeyen kasiyer Tuğba Keleş’i tabancayla başından vurdu. Ardından da aynı tabancayı başına ateşleyerek intihar girişiminde bulundu. Erdoğan Küpeli, bu sabah hastanede öldü.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.