Trafikte Tartıştığı Kadınları Sopayla Dövdü!

’de Trafikte 3 Sopa İle Dövüldü

Mersin’in Mezitli ilçesinde kimliği belirsiz kişi, trafikte tartıştığı 3 kadına sopayla saldırdı. Kadınlara sopayla vurma anları cep telefonu kamerasıyla kaydedilen saldırgan, yanındaki kadınla bölgeden uzaklaştı.

Trafikte Tartıştığı Kadınları Sopayla Dövdü
Trafikte Tartıştığı Kadınları Sopayla Dövdü

2’nci Çevre Yolu üzerinde, 3 gün önce yaşanan olayda, 2 otomobilde bulunan taraflar bilinmeyen bir nedenle trafikte tartışmaya başladı. Ardından 2 sürücü araçlarını yol ortasında durdurdu. Otomobillerden birinden inen 3 ile diğer otomobilden inen tartışmaya devam etti. sırasında tek başına otomobilden inen kadının yanındaki erkek de araçtan inip, elindeki sopayla 3 kadına vurmaya başladı. Çevredekilerin tepki gösterip, araya girmesiyle yanındaki kadın ile otomobile binip, bölgeden uzaklaştı.

Olay Vatandaş Kamerasına Yansıdı

Olay anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla saniye saniye görüntülendi.  Görüntülerde saldırgan, kadınlara sopayla vuruyor.  Ardından da 3 kadınla tartışan kadını, beraberine alıp bölgeden uzaklaşıyor. Sopayla dövülen kadınların hastaneye giderek, darp raporu aldıkları ve şikayetçi olduğu öğrenildi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.