Tehdit ve Şantajla 200 Kişi Tecavüz Etti

Aydın’ın Efeler ilçesinde kan donduran bir olay ortaya çıktı. İddiaya göre, lise öğrencisi 17 yaşındaki S.K., üç yıl önce ablasının erkek arkadaşı Sercan S.’nin tecavüzüne uğradı. Serkan S. görüntülerini çektiği S.K.’yı tehdit ve şantajla 3 yıl boyunca yaklaşık 200 kişiyle ilişkiye girmeye zorladı. S.K.’nın dört aylık hamile olduğu belirlenince ortaya çıkan korkunç skandalla ilgili sadece 6 kişi tutuklandı.

İddiaya göre Sercan S., kız arkadaşının kardeşi olan S.K.’yi, 2014 yılında köpek verme bahanesiyle evine götürdü. Sercan S., burada S.K.’ya tecavüz etti. S.K.’nın çıplak görüntülerini çeken Serkan S., üç yıl boyunca S.K.’yı tehdit ederek yaklaşık 200 kişiyle para karşılığı ilişkiye zorladı.

DHA’dan Cem Ulucan’ın haberine göre, üç yıl boyunca birçok farklı kişi tarafından sürdürülen cinsel şiddet, S.K.’nın hamile kalmasıyla ortaya çıktı. 22 Şubat Çarşamba günü karın ve bel ağrısı şikayetiyle hastaneye giden S.K.’nın dört aylık hamile olduğu anlaşıldı.

Olay İle İlgili Başlattı.

Sağlık görevlilerinin bilgi verdiği polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

S.K., psikolog eşliğinde verdiği ifadede, yaşadıklarını tek tek anlattı. S.K.’nın isimlerini verip, şikayetçi olduğu Sercan S., Onur Y., Nail K., Oğuzhan Ö., Mehmet C. ve Çağlar D., tarafından yakalandı.

‘Yaş itibarıyla büyük, amca diyebileceğim kişiler de vardı’

'Yaş itibarıyla büyük, amca diyebileceğim kişiler de vardı'

Bu kişilerin kendisine tecavüz ettiğini belirten S.K. “Kendileri cinsel ilişkiye girdikten sonra her seferinde yanlarında getirdikleri üçüncü, dördüncü şahıslarla da ilişkiye girdiriyorlardı. ‘Elimizde Sercan S. ile ilişkiye girdiğin görüntüler var’ diyerek, sürekli beni tehit edip, zorla ilişkiye girdiler. Bazı zamanlar bu kişiler, biz cinsel ilişkiye girerken izliyorlardı. Yaş itibarıyla büyük, amca diyebileceğim kişiler de vardı, lise çağındaki kişiler de vardı. Ayrıca isimlerini bilmediğim, bazılarını görsem tanıyabileceğim, hatırlamadığım evlerde, arabalarda, Çine yolu üzerinde ve ıssız yerlerde ilişkiye giren, 200’e yakın şahıstan şikayetçiyim” dedi.

S.K., son olarak kendisine Çağlar D.’nin tecavüz ettiğini ve ondan hamile kaldığını da ifadesinde söyledi.

Kaynak : Onedio

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja