Suriye Barış Pınarı Harekatına Siyasilerin Mesajları

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Barış ’ açıklaması


Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Dualarımız, kahraman askerlerimizin burnu dahi kanamadan Barış ’nın bir an önce başarılı bir şekilde tamamlanması için.” açıklamasında bulundu.

, “Dualarımız, kahraman askerlerimizin burnu dahi kanamadan ’nın bir an önce başarılı bir şekilde tamamlanması için. Allah evlatlarımızı korusun, Allah evlatlarımızı muzaffer eylesin.” değerledirmesinde bulundu.

: Türkiye bölücü örgütleri etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır

Genel Başkanı Bahçeli, “Türkiye, bekasını tehdit eden bölücü örgütleri saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır.” açıklamasında bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: topçusu atışa başladığında herkes susar

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, “Allah Mehmetçik’imizin ayağını taşa değdirmesin, en kısa zamanda muvaffakiyet nasip etsin. topçusu atışa başladığında herkes susar.” açıklamasında bulundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Allah Mehmetçik’imizin ayağını taşa değdirmesin, en kısa zamanda muvaffakiyet nasip etsin.” değerlendirmesinde bulundu.

Karamollaoğlu: Ordumuza başarı, devletimize feraset ve dirayet diliyorum

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, “Ordumuza başarı, devletimize feraset ve dirayet diliyorum.” açıklamasında bulundu.

‘Harekatın amacı ve barışına katkı sağlamaktır’

BBP Genel Başkanı Destici, ’nın amacının bölgeyi teröristlerden temizleyerek ve barışına katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.