Şükrü Alnıaçık MHP’nin Neden Döndüğünü İtiraf Etti.

Şükrü Alnıaçık’ın Bu Sözlerini Hiç Unutmadık!

Genel Başkanı ’nin danışmanı Şükrü Alnıaçık sosyal medyada yaptığı bir yorumda “Elalem deveyi hamuduyla yutmuş, biz bir dilim ekmek yiyeceğiz bırak da o kadar olsun” dedi. Bir kullanıcı Alnıaçık’a “Şükrü Alnıaçık hocam teşkilat onaylı ise, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde İstanbul il Başkanlığı tarafından Çekmeköy ilçesine atanan Cihan Haber Ajansı yani FETÖcülerin müşahit olarak atanması teşkilat onayı mı?” diye sordu.

Şükrü Alnıaçık sosyal medyada yaptığı bir yorumla dikkatleri üzerine çekti.

Bünyamin Demirci isimli kullanıcı Alnıaçık’a “Şükrü Alnıaçık hocam teşkilat onaylı ise, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde İstanbul il Başkanlığı tarafından Çekmeköy ilçesine atanan Cihan Haber Ajansı yani FETÖcülerin müşahit olarak atanması teşkilat onayı mı?” diye sordu.

Bahçeli’nin danışmanı Alnıaçık ise şöyle yanıt verdi:

“Memlekette politik-aktif beş kişiden biri ’cü olmuşsa denk gelebilir. Bir ara hükümet acaba düşer mi diye 17-25 kampanyasına kulak verdiğimiz doğrudur kardeşim. Ama vatandaş sandıkta yine ‘’ demiştir. 15 yıllık bir iktidardan kurtulmak için müsaade et de o kadar manevrayı da yapalım. Böyle ince ince kendi kusurlarımızı aramaktan ve düşmana malzeme vermekten kaçınmak gerekir. Elalem deveyi hamuduyla yutmuş, biz bir dilim ekmek yiyeceğiz bırak da o kadar olsun.”

Alnıaçık’ın bu yorumu ülkücü camiada tepkilere neden oldu. Tepkilerin artması üzerine Alnıaçık, yorumunda tahrifat yapıldığını, orijinalinde “Biz bir dilim ekmek yiyeceğiz bırak da biraz katığımız olsun” yazdığını iddia etti. Fakat haberin doğru olduğu 7 dakika sonra içeriği güncellediği anlaşıldı.

One thought on “Şükrü Alnıaçık MHP’nin Neden Döndüğünü İtiraf Etti.

  1. Akılları durduran bir durum !!! Bahçeli’nin danışmanı buysa, eyvah ki eyvah !!! Bu kafadaki adamların yanında 1 tek ülkücü bile kalamaz!!! Ülkücülük “otlanmak” için yapılmaz çünkü…

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja