Sözcü Yazarı Bekir Çoşkun Hayatını Kaybetti!

Sözcü gazetesi yazarı Bekir Çoşkun hayatını kaybetti. Bekir Çoşkun’un uzun süredir kanser tedavisi gördüğü öğrenildi. Sözcü gazetesi yazarı Bekir Coşkun yaşamını yitirdi.

Bekir Çoşkun
Bekir Çoşkun

Mansur Yavaş’tan Başsağlığı Mesajı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hesabından başsağlığı mesajı paylaştı. Yavaş, ”Bir süredir kanser tedavisi gören duayen gazeteci Bekir Coşkun’un vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve camiasına başsağlığı diliyorum.” dedi.

Bekir Çoşkun ?

  • Bekir Çoşkn, 1945’te Şanlıurfa’da dünyaya geldi. bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Bekir Coşkun, ’da Yüksek Gazetecilik Okulu’ndan mezun oldu.
  • 1974’te mesleğe foto muhabiri olarak başlayan ardından emniyet ve parlamento muhabirliği yapan Bekir Coşkun, Günaydın Gazetesi’nde Dokuzuncu Köy adlı köşede yazarlık yaptı.
  • 1987’de Sabah Gazetesi’nde Onuncu Köy başlıklı köşesini yazmaya başladı. 1993’te Hürriyet Gazetesi’ne geçen Coşkun, 2009 yılında Habertürk’e transfer oldu. 2010 yılında Cumhuriyet gazetesiyle anlaşan Coşkun, 14 Mart 2014’te Sözcü’deki ilk yazısını yazdı.
  • 2017 yılı Ekim ayında kanser tedavisi nedeniyle yazılarına ara veren Bekir Coşkun, o tarihten bu yana sağlığı el verdiği sürece Sözcü gazetesindeki köşesinden okurlarıyla buluşmayı sürdürüyordu.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja