Son Dakika: İstanbul’da Silahlı Saldırılar…!

haberleri… İstanbul Bahçelievler’de 15 yaşındaki öğrencisi E. K. sokakta yürüdüğü sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle saldırıya uğradı. Sırtından ve ensesinden yaralanan ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Üsküdar’da bir ortaokulda ise bir öğretmen öğrencisinin dayısı tarafından bacağından vuruldu…!

İlk olay saat 16.00 sıralarında Siyavuşpaşa Mahallesi, Mine Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre öğrencisi E. K. sokakta yürüdüğü sırada arkasından gelen kişi ya da kişilerin saldırısına uğradı. Pompalı tüfekle açılan ateş sonucu E. C. K.’nın sırtına ve ensesine 3 mermi isabet etti. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, çocuk kanlar içinde yere yığıldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine ve ekipleri sevk edildi. Talihsiz çocuk ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. E.C.K.’nın durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Bahçelievler’de de bir lise öğrencisine silahlı düzenledi. Öğrencinin durumu kritik. AA

“VURAN ÇOCUK SİLAHI OMUZUNA TAKARAK, KAÇTI”

seslerini duyarak, sokağa çıktığını belirten Akdağ isimli bir görgü tanığı olayı şöyle anlattı:  seslerini duyunca dışarıya koştum. Çocuk yerde yatıyordu. İlk müdahaleyi yaptım. Daha sonra geldi. Vuran çocuk silahı omuzuna takarak, kaçtı. Vuran da onun yaşlarındaydı. 3 el ateş ettiler. Sırtından ve ensesinden vurdular.  Olay yerine gelen şerit çekerek, sokağı kapattı. Çevrede delil araştırması yapan , saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Üsküdar’da öğrencinin akrabası öğretmeni bacağından vurdu. AA

ÜSKÜDAR’DA ÖĞRETMENE SALDIRI

Aynı dakikalarda Üsküdar’daki bir ortaokulda meydana gelen olayda ise bir öğrencinin dayısı, tartıştığı öğretmeni bacağından vurdu. Öğretmen olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılırken saldırgan kayıplara karıştı.

 

()

 

 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.