Son Dakika…İBB’den İki Zam

… İBB’den zam açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iki zam kararı açıkladı. Hamidiye’nin 19 litrelik damacanası 9 Eylül’de, 9 TL’den 11 TL’ye çıkacak. BELTUR’un sosyal tesis kafeteryalarına ise yüzde 20 zam geldi.

İBB Sözcüsü Murat Ongun son dönemde gündem olan İstanbul’daki zamlar hakkında hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

İSPARK’a zam yapılmadığını belirten Ongun, Hamidiye suya 9 Eylül’de zam yapılacağını belirtti. Ongun, BELTUR’un restoran bölümüne ve kamu hastanelerindeki işletmelerine zam yapılamadığını belirterek, “Sadece sosyal tesis kafeteryalarında ortalama yüzde 20 artış olmuştur” dedi.

Ongun’un açıklamalarının tamamı şu şekilde:

İSPARK otopark ücretlerine zam yapılmamıştır. Zam haberleri tümden yalandır. Hamidiye Su 19 lt damacana suyun fiyatı 9 Eylül’de 11 TL olacaktır. Bu ücret muadili markalar ölçeğinde Hamidiye’yi hala en kaliteli ve ucuz marka kılmaktadır. BELTUR’un restoran bölümüne ve kamu hastanelerindeki işletmelerine zam yapılmamıştır. Sadece sosyal tesis kafeteryalarında ortalama yüzde 20 artış olmuştur. Kamuoyuna saygı ile sunulur.

Murat Ongun@Mrt_Ongun

1) İSPARK otopark ücretlerine zam yapılmamıştır. Zam haberleri tümden yalandır.1.29612:36 – 4 Eyl 2019Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik441 kişi bunun hakkında konuşuyor

Murat Ongun@Mrt_Ongun · 1 sa@Mrt_Ongun adlı kullanıcıya yanıt olarak

2) Hamidiye Su 19 lt damacana suyun fiyatı 9 Eylül’de 11 TL olacaktır. Bu ücret muadili markalar ölçeğinde Hamidiye’yi hala en kaliteli ve ucuz marka kılmaktadır.

Murat Ongun@Mrt_Ongun

3) BELTUR’un restoran bölümüne ve kamu hastanelerindeki işletmelerine zam yapılmamıştır. Sadece sosyal tesis kafeteryalarında ortalama yüzde 20 artış olmuştur. Kamuoyuna saygı ile sunulur

.59112:36 – 4 Eyl 2019Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik170 kişi bunun hakkında konuşuyor

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja