Son Dakika… Google ve YouTube Çöktü mü? Ne Zaman Açılacak

YouTube -Google çöktü mü, neden açılmıyor? Google- YouTube ne zaman açılacak?

Google ve YouTube erişim problemi ile gündeme geldi. Popüler video video paylaşım sitesi Google ve YouTube’da erişim problemi yaşanıyor. Kullanıcılar ise son dakika gelişmelerini araştırıyorlar. Peki Google ve YouTube çöktü mü, neden erişim sağlanamıyor?

YouTube erişim sorunu ile ilgili son dakika gelişmeleri kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Yaşanan problemle ilgili Google Türkiye Twitter hesabından Google servisleri ve YouTube ile ilgili bir açıklama gerçekleştirildi.  Peki YouTube ve Google çöktü mü? İşte son dakika gelişmeleri…

YOUTUBE ÇÖKTÜ MÜ?

YouTube’a bir süredir erişim sağlanamıyor. Kullanıcılar ve video içerik üreticileri “YouTube ne zaman düzelecek?” sorusunun yanıtını araştırıyor.

Google Türkiye Twitter hesabında YouTube ile ilgili şu açıklama yapıldı;  “YouTube dahil olmak üzere bazı Google hizmetlerinde bazı aksaklıklar yaşandığının farkındayız. Google, bu aksaklıkları gidermek için çalışıyor.”

GOOGLE TÜRKİYE’DEN AÇIKLAMA

Google Türkiye Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Google sunucularında yaşanan sorunların farkında olduklarını belirterek, “Google, bu kritik sorunları gidermek için çalışıyor.” açıklamasında bulundu

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.