Son Dakika! Fatih Terim ve Mustafa Cengiz’e Bir Kez Daha PFDK Şoku…!

PFDK sevklerinin açıklanmasının ardından oldukça sert açıklamalar yapan Başkanı Mustafa Cengiz ve Teknik Direktör bir kez daha PFDK’ya sevk edildi…!

Olaylı derbisinin yankıları sürüyor. , dün açıklanan PFDK sevklerinin ardından yaptıkları sert açıklamalar nedeniyle, Galatsaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Teknik Direktör ’in bir kez daha PFDK’ya sevk edildiğini açıkladı. ’den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Hukuk Müşavirliği’nce 07.11.2018 tarihinde Profesyonel Disiplin Kurulu’na yapılan sevk raporları aşağıda belirtilmiştir.

GALATASARAY A.Ş. Kulübü’nün 06.11.2018 tarihinde kulüp resmi sitesinden yayınlanan “sportmenliğe aykırı açıklamalar” nedeniyle Disiplin Talimatı’nın 38. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine,

GALATASARAY A.Ş. Kulübü Başkanı MUSTAFA CENGİZ’in 06.11.2018 tarihinde kulüp resmi sitesinden yayınlanan ve 06.11.2018 tarihinde medyada yapmış olduğu röportajındaki “sportmenliğe aykırı açıklamaları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 38. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK’ya sevkine,

GALATASARAY A.Ş. Kulübü teknik sorumlusu FATİH TERİM’in 06.11.2018 tarihinde medyada yapmış olduğu “sportmenliğe aykırı açıklamaları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 38. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.”

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.