Son Dakika…4 Eylül Koronavirüs Tablosu Açıklandı!Can Kaybı Giderek Artıyor

… 4 Eylül corona virüsü verileri açıklandı!

Bakanlığı ’nin günlük corona virüsü tablosunu açıkladı.

4 Eylül Cuma gününün tablosuna göre 53 kişi hayatını kaybederken bin 612 yeni vaka tespit edildi. Bakan Koca, “Bugün 200 laboratuvarda 117.113 yeni test yapıldı. Ağır hasta sayımızda artış devam ediyor. İyileşen hasta sayımız halen yeni hasta sayımızdan az. Dönem mücadele ve tedbirde güç birliği dönemidir. Birlik olalım” dedi.

4 EYLÜL TÜRKİYE CORONAVİRÜS ÖLÜ VE VAKA SAYILARI

İşte Bakan Koca’nın günlük değerlendirmeleri…

Bugün 200 laboratuvarda 117.113 yeni test yapıldı. Ağır hasta sayımızda artış devam ediyor. İyileşen hasta sayımız halen yeni hasta sayımızdan az. Dönem mücadele ve tedbirde GÜÇ birliği dönemidir. Birlik olalım.

3 EYLÜL TÜRKİYE CORONAVİRÜS ÖLÜ VE VAKA SAYILARI

İşte Bakan Koca’nın günlük değerlendirmeleri…

En çok hasta bulunan beş ilimizde pnömoni oranları; : %4.7, İstanbul: %4.61, : %8.78, Kayseri: %6.49, : %8,37. Güç tedbirde.

2 EYLÜL TÜRKİYE CORONAVİRÜS ÖLÜ VE VAKA SAYILARI

Bugün aktif vaka sayımız 649 daha arttı. Ağır hasta sayımız 1.000’in üzerinde. Can kayıplarımızı azaltmak ve sevdiklerimizi korumak zorundayız. Bu tedbirle mümkün. Güç tedbirde.

1 EYLÜL TÜRKİYE CORONAVİRÜS ÖLÜ VE VAKA SAYILARI

Kayıplarımızın ve ağır hastalarımızın sayısını azaltacak olan da bitirecek olan da tedbirlere tam uyumdur. Aktif hasta sayımız artmaya devam ediyor. Tedbirlere uyarsak kazanan biz olacağız. Güç tedbirde.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja