Siyaset Trafiği Baş Döndürüyor! Gözler Bugün Yapılacak Toplantılarda

Siyasette baş döndüren trafik! Gözler bugün yapılacak 3 farklı toplantıya çevrildi

Kaynayan siyaset kazanı parti liderlerinin ve vitrindeki politikacıların söylemleriyle tepetaklak olurken, bugün üç farklı toplantı düzenlenecek.

AK PARTİ BİR GÜN ERKENE ÇEKTİ

Türk siyasi tarihine 14 Ağustos 2001’de giren AK Parti, 19’uncu yıl dönümünü bir gün erken kutlayacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, bug-n Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nın ardından Mamak’taki 75. Yıl Parkı’nda kuruluş yıl dönümünü kutlayacaklarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı ’ın bugünkü toplantıda önemli mesajlar vermesi bekleniyor.

AYNI GÜN  ’DA

Pazar günü yeğeninin düğünü öncesi mensuplarına “Herkes eteğindeki taşı döksün. Önümüzdeki hafta Ankara’da toplantısı düzenleyeceğim” diyen ’li ’de Başkent’e geldi. İnce’nin AK Parti’nin kuruluş yıl dönümü kutlamalarına denk gelen günde yapması kulisleri hareketlendirdi.

2018’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde ’den aday gösterilen Muharrem İnce’nin yeni bir parti kuracağı iddia edilmiş, İnce, bu iddiaları “Parti kurmuyorum, yeni bir hareket başlıyorum” sözleriyle yalanlamıştı.

KILIÇDAROĞLU İLE AKŞENER BİRLİKTE KATILIYOR

Bir diğer siyasi hareketlilik ise ’nin İzmit ilçesinde yaşanacak. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in son bir yılda gerçekleştirdiği projelerin açılışlarını CHP Genel Başkanı  ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yapacak.

Toplu açılış töreninin saat 19.00’da yapılması planlanırken; gözler, Genel Başkanı nin “Evine dön” çağrısı yaptığı İYİ Parti lideri Meral Akşener ile Muharrem İnce konusunda sessiz kalan CHP Genel Başkanı ’nun açıklamalarında olacak.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja