Show TV’den Arda Turan’a Tarihi Gol!

’den Arda Turan’a Gol Attı!

Arda Turan’ın “Cinsel ” suçlamasından almaması üzerine sunucusu Ece Üner tarihi bir açıklamada bulundu. Ece Üner, Arda Turan için “Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış biz de onun yerine gol atalım. Yarın öbür gün birisinin karısını etmesek de laf atabilir, kocasına saldırıp burnunu kırabilir, hastaneye ruhsatsız silahla girebilir o silahı sıkabilir ve neredeyse hiç bir almayabiliriz. Zaten almayacağımızı bildiğimiz için bunları rahatlıkla yaparız öyle mi?”dedi.

Arda Turan Show Tv
Arda Turan Show Tv

İşte O Video! Arda Turan Show TV’den Gol Yedi!

Arda Turan ve ’ın Açıklamaları

Sarıyer Emirgan’daki bir mekanında 10 Ekim 2018’de Başakşehir’de forma giyen Arda Turan ile Şahin arasında yaşanan tartışmada kavga çıkmıştı. Arda Arda Turan, Özlem Şahin’e karşı “Cinsel taciz” suçundan beraat etti. Arda Turan’a “Korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek”, “Ruhsatsız bulundurmak” ve “Kasten yaralama” suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verildi ., bu suçlardan hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

Arda bu karara “Bu olayın manşeti; üstüme atılan bu iftiralardan dolayı yaptığım hatalardan aldığım cezalar değil, taciz suçlamasından beraat ettiğimdir. Allah’a şükürler olsun ki Türk adaleti bu ağır ithamların çirkin birer iftira olduğuna karar verdi” derken Şarkıcı Berkay, konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı;

Öncelikle belirtmek istediğim bahse konu davada Sanık Arda Turan bana ve eşime karşı işlemiş olduğu, Kasten Yaralama, Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması, Ruhsatsız Taşımak ve Cinsel Taciz suçlarından yani 4 adet suçtan yargılanmış olup dosya kesinleşmemiştir itiraz yolumuz açık olup tüm yasal haklarımızı kullanacağız.

Sanık Arda Turan bu suçların 3’nden hapis cezası almış, sadece eşime yönelik cinsel taciz suçundan yerel mahkemede beraat etmiştir. Beraat etme gerekçesi ise asla suçun oluşmaması değil delil yetersizliğidir, bir başka anlamı eşimin kulağına söylediği sözün bir başkası tarafından duyulmaması ve bu konuda herhangi bir kamera kaydının bulunmamasıdır.

Verilen bu sonuç cezalarda hem bizim yönümüzden hem de sanık Arda Turan tarafından kesin olmayan itiraza tabi kararlardır.

Bu sebeple; 3 suçtan ceza almış ve delil yetersizliği nedeni ile sadece şimdilik beraat etmiş bu şahsiyetin ‘yavuz hırsız ev sahibini bastırır’ döngüsüyle sevinç çığlıkları atarak beraat ettim demesi tarafımdan anlaşılamamıştır.

Aslolan tabii ki ALLAH’ın adaletidir, ancak Türk Adaleti’nin de vermiş olduğu karara saygımız sonsuzdur…

Berkay

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.