Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner Kimdir?

Show Ana Haber Sunucusu Kim? Kimdir ? ? ? “Ece Üner” Hakkında Her Şey…

Show ’in ana haberlerini sunan Ece Üner sık sık gündeme geliyor ve eleştirileri gündeme bomba gibi düşüyor. Geçtiğimiz günlerde Mehmetçiğe Selam göndererek destek veren ve Şule Çet Davası ile ilgili gösterdiği tepkinin yanı sıra ünlü futbolcu Arda Turan ile ilgili açıklamaları ve yaşanan İstanbul depremi sonrası sarf ettiği sözler Ece Üner’i tanınır bir haline getirdi. Ece Üner ile ilgili merak ettiklerinizi sizler için hazırladık.

Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner - Ece Üner Kimdir - Ecer Üner Kaç Yaşında - Ece Üner Nereli
Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner – Ece Üner Kimdir – Ecer Üner – Ece Üner

Ece Üner Kimdir?

Şu anda Show TV’de ana haber sunuculuğu yapan Ece Üner, 38 yaşındadır. İstanbul’da 1981 yılında dünyaya gelen Ece Üner, ana haber bültenlerinde yaptığı yorumlarla ve gösterdiği tepkilerle sevilen bir haline gelmiştir. Babası bir dönem CNN Türk isimli kanalın genel müdürü olan Dinç Öner’dir. Lise öğrenimini İstanbul’da Özel Koç Lisesinde tamamlayan Ece Öner, Koç Üniversitesinde Sosyoloji bölümü lisans programını tamamladı. Daha sonra ’da Sorbonne Üniversitesinde dil eğitimi aldı. İyi derece Fransızca bilen Ece Üner, Birliği Muhabiri olarak çalıştıktan sonra 2006-2009 yılları arasında NTV, CNN Türk ve Haber Türk adlı televizyon kanallarında muhabirlik ve sunuculuk yaptı. ile 2013 yılında evine giren Ece Üner, başarılı bir geçmişten sonra kariyerine bir süre ara verdi. Fakat daha sonra tekrar gazetecilik mesleğine dönerek Show TV’de Ana Haberleri sunmaya başladı.

Ece Üner - Deniz Bayramoğlu
Ece Üner –

Son aylarda adından sıkça söz ettiren ve insanlar tarafından verdiği tepkiler ve söylediği sözler nedeniyle destek alan Ece Üner, haberleri yorumlaması ile beğenilerek izleniyor. ’dan “Ece Üner Laf Sokmaları” olarak paylaşılan videolar yüz binlerce kez izleniyor.

Ece Üner Show Haber Sunucusu
Ece Üner Show Haber Sunucusu

Ece Üner geçtiğimiz günlerde “Mehmetçiğe Selam Gönder” akımına katılarak mehmetçiğe destek olmuş, Şule Çet davasının ertelenmesini yorumlamıştı. Arda Turan’ın cinsel tacizden serbest kalmasına da sessiz kalmayan Ece Üner, aynı zamanda İstanbul’da gerçekleşen sonrası depremde alışveriş yapabileceğimiz AVM’ler var ne güzel diye toplanma alanlarına AVM yapılmasını eleştirmişti.

Ece Üner’in Eşi Deniz Bayramoğlu Kimdir?

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.