Şeyma Subaşı İsyan Etti

Şeyma Subaşı isyan etti: Beni sadece Şeyma olarak kabul edin

‘Ben güçlü bir ım' açıklamasıyla gündem olan Şeyma Subaşı, bu kez de yaşadığı değişimi takipçilerine aktardı. fenomeni olmadığını söyleyen Subaşı, “Beni sadece Şeyma olarak kabul edin” diyerek isyan etti.

Şu sıralar Miami'deki evinde vakit geçiren Şeyma Subaşı, oradan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Birkaç gün önce paylaşımına düştüğü notla gündeme gelen Subaşı, “Ben güçlü bir ım. Hayatımda beni vuran her şeyi kendi başıma hallettim. Uyumak için ağladım. Kendimi topladım ve gözyaşlarımı sildim. Beni kıran şeylerle büyüdüm. Gün geçtikçe güçleniyorum ve bunun için ALLAH'a teşekkür etmeliyim” demişti.

‘Sadece iyi hisler göreceksiniz'

30 yaşındaki Şeyma, “Hikayemi bilmiyorsun, o kadın olmak için çok şey feda ettim ve şimdi bağımsızım, güçlüyüm, güçlü bir anneyim!” diyen Subaşı sözlerini şöyle sonlandırdı; “Olumlu bir hayat yaşamak, kendi tarzım! Bunu yeni takipçilerime söylüyorum; burada sadece iyi hisler göreceksiniz. Nazar değmesin” diyerek sözlerini noktalamıştı.

Bu kez de kendisine gelen sorulara isyan eden Şeyma Subaşı, daha önce giydiği her şeyin reklamını yaparken artık böyle bir çabasının olmadığını söyledi.

‘Artık ne ilgimi çekiyor bu tarz fotolar görmek ne de beni besliyor'

Subaşı, “Birkaçınıza buradan cevap vermiş olayım. Arkadaşlar sürekli aynı pozları verip marka etiketleyen Şeyma esi Şeyma'ydı. Artık ne ilgimi çekiyor bu tarz fotolar görmek ne de beni besliyor” dedi.

Subaşı devamında ise “Sürekli gerçek hayatta giymediği halde video koymak… Büyük zaman emek isteyen iş tebrik ederim ama benim buna ayıracak zamanım yok. Birçok arkadaşım bu yazdığıma uyuz olabilir. Ben ınfluencer değilim beni artık ‘Sadece Şeyma' olarak kabul edin” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Subaşı, Miami tatilinde çekilen pozlarını sık sık Instagram hesabından takipçilerini beğenisine sunuyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.