Sevgiliyle Yapılabilecek Aktiviteler :)

Biliyorum, sevgilin ile geçirdiğin zaman dünyanın en güzel zamanı senin için ama belki daha da güzelleştirebiliriz. Daha özel, unutulmaz anlar yaratabiliriz bence. Belki biraz monotonlaşmış ilişkine heyecan olur belki heyecanlı ilişkine yeni heyecanlar olur ne dersin? Birlikte geçirdiğiniz zamanı bazen daha eğlenceli, bazen daha dinlendirici, bazen daha öğretici bir hale geçirmek için sana bir liste hazırladım. Sırayla denemek zorunda değilsin, istediğin maddeden başlayabilirsin.

 • İlk olarak beraber bir kursa yazılmaya ne dersiniz? Ortak ilgi duyduğunuz bir alanla ilgili birlikte eğitim alırsanız hem birlikte geçireceğiniz zamana zaman eklersiniz hem de beraber yeni bir şey öğrenmiş olmanın keyfini tadarsınız.
 • Peki ya film maratonu? Bakalım kim daha çok dayanabilir bir maratona? İlk uyuyan kim olacak? İster seri halindeki filmlerden, ister tek tek seçerek bir maratona ne dersin? Hem ilk kimin uyuyakalacağı hakkında iddialaşırsanız daha da tatlı olur sanki.
 • Ay benim bülbül seslim! Ne dersin bir karaokeye? Beraber ister çocukluğunuzdan kalma şarkılara bir nostalji yapın, ister günümüz şarkıları ile eğlenin. Bakalım kim daha detoneymiş?
 • Belki ikinizin de görmek istediği ama bir türlü denk gelmeyen yerler vardır. E bunları keşfedip yollara koyulmanın tam zamanı değil mi? Bulduğun en ufak aralıkta, hadi kaçamak zamanı!
 • 5.Biliyorum geçti ve daha da var gelmesine ama yine de aklına fikir olsun, beraber bir çift kostümüyle cadılar bayramı partisine katılmak. Neden Bonnie&Clyde siz olmayasınız ki bir günlüğüne?
 • Peki ya beraber bir sosyal sorumluluk projesine katılmaya ne dersin? Hem kendinizin huzurlu ve güzel zaman geçirmesini sağlarken hem de başkalarının geçirmesine yardımcı olmak… İkinizi de çok rahatlatıp, mutlu edeceğine eminim. Hadi araştırmalara başla!
 • E bu da arkadaşlarınızı katacağınız bir aktivite ya da isterseniz çiftler yarışması olsun. Beraber paintball ya da lasertag adlı oyunlara gitmeye var mısınız? İster aynı takımda birlik olun, ister rakip takımlarda birbirinize saldırın ya da en iyisi 2 oyun oynayıp ikisini de deneyin.
 • Çift demişken çevrenizde de sizin gibi çift olan arkadaşlarınız mı var yoksa? Beraber rekabet dolu bir kutu&kart oyunu gecesi de mükemmel olur! Siz önceden antrenmanlara başlayıp, diğer çiftlere sonradan söyleyin. Yoo, hiç de hile sayılmaz. ?
 • İster güzel ülkemizin güzel doğasında ister de yurtdışında sırtınızda çantalarınızla kamp yapmak da enfes olurdu. Ciğerlerimizi temiz havayla doldurduğumuz, güneşin doğuşunun başka batışının başka güzel olduğu bir yerde… Doğada romantizm de bir başka olur. <310. Şarap hep aşkın içkisi olarak betimlenmişken sevgiliyle şarap tadımı yapılmaz mı hiç?
 • Uzun bir ilişki mi oldu yoksa? Hem hafızamızı denemek hem de biraz eğlenmek için ilk buluşmanızı canlandırmaya ne dersin? Bence şimdiden kahkaha atmaya başladın bile.
 • Birbirinize kitap okumaya ne dersiniz? Eminim ki onun sesinden kitabı dinlemek çok dinlendirici olacaktır, mutlaka dene!
 • Peki ya yapboz? Belki çocukluğundan beri hiç yapmadın belki de tutkunusun… Birlikte yapmaya ne dersin? İster yarış halinde ister dostluk. Dinlendirici de bir müzikle, sabrınızı deneme zamanı!
 • Hadi bakalım kim daha becerikli? Laf değil hareket zamanı! O domates öyle mi soyulur, o yumurta öyle mi kırılır diyeceksiniz yoksa sende de ne cevherler varmış mı diyeceksiniz bilmiyorum ama birlikte yemek yaparken çok eğleneceğinize eminim.
 • 14. Mesela bir gün boyunca hiç yataktan çıkmamaya ne dersin? Hem fazlasıyla dinleneceğiniz hem de birbirinizle bol bol sohbet edebileceğiniz bir gün olur. Uzun zamandır birbirinize zaman ayıramadıysanız bu sizin için ideal olabilir.
 • 15.Ne dedik doğada romantizm başkadır dimi? Elele bir doğa yürüyüşü yapılmaz mı ama? Mis gibi baharın kokusuyla bir doğa yürüyüşü size çok iyi gelecektir.
 • 16.Bir gün sadece buluşun. Buluşma konumuzunuz hariç güne dair hiçbir şey belli olmasın. Bakalım yol sizi nerelere götürecek ve size neler gösterecek.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.