Selçuk Bayraktar İBB ile Protokolü İptal Etti!

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı , DENEYAP Projesinin protokolünün T3 Vakfı tarafından fes edildiğini açıkladı.

Selçuk Bayraktar, Selçuk Bayrakta Kimdir, Sümeyye Erdoğan
, Selçuk Bayrakta , Sümeyye

Haksızlık karşısında susarak yalan ve iftiranın tarafında saf tutanlarla yolumuzu ayırdık diyen Bayraktar, ”Deneyap öğrencilerimiz endişe etmesin Eğitimleri en iyi şartlarda devam edecek. Bir gönüllümüzün dahi alın teri heba olmayacak. #MilliTeknolojiHamlesi hedefimizden asla geri dönmeyeceğiz!” dedi.

İBB’ye gönderilen ihtarnamede ise şu ifadelere yer verildi:

Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba tarafından üzerinden yapılan paylaşımda, ‘Cumhurbaşkanı ’ın damadı Selçuk Bayraktar’ın mütevelli heyeti başkanı olduğu T3 Vakfına 41.1 trilyon lira destek verilmiştir’ ifadeleri ile kişilik haklarına saldırıda bulunulmuştur… İBB yapılanlar karşısında tamamen sessiz kalmış, protokol ve işbirliğine dayalı olarak taraflar arasında oluşan hukuka uygun davranmamış ve yapılan karalamaları tekzip edici hiçbir yapmamıştır.”

NE OLMUŞTU?

Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Veli Ağbaba, sosyal paylaşım sitesi ’da “Selçuk Bayraktar, köşeye sıkışınca yalana sarılmış. Mahkemedeki savunmanız nakit bağış almadığınız yönünde. Bizim zaten nakit para ya da bağış iddiamız yok; T3’e 41 trilyon liralık destek verildiğini söylüyoruz. İBB’nin dosyaya gönderdiği bu protokol mü yalan?” iddiasında bulunmuştu. Selçuk Bayraktar, Deneyap Atölyeleri üzerinden reklam yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ’na seslenerek CHP’li Ağbaba’nın ifadelerinin tekzip edilmemesi halinde DENEYAP Projesinin protokolünün T3 Vakfı tarafından fes edileceğini açıklamıştı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja