Samsun’da Kolları ve Bacakları Kesilmiş Erkek Cesedi Bulundu!

’da Dehşet Verici Olay! Çöp Konteynerinin Kolları ve Bacakları Kesilmiş Erkek Cesedi İçinden Çıktı!

’da İlkadım ilçesinde çöp toplama kamyonunda battaniyeye sarılı kol ve bacakları kesilmiş erkek cesedi bulundu. ekipleri cesedin kimliğinin tespit ve şüphelilerini yakalamak için çalışma başlattı.

Samsun'da Ceset Bulundu
Samsun’da Ceset Bulundu

Samsun’da Vahşi !

İlkadım ilçesine bağlı Reşadiye Mahallesi Ilgaz Sokak’ta akşam saatlerinde, çöp toplama kamyonunda battaniyeye sarılı çöp poşetide kanlar içinde ceset olduğunu fark eden belediye temizlik görevlileri, durumu polise bildirdi. Belediye görevlileri kamyonu durdururken, ihbar üzerine bölgeye ekipleri sevk edildi. ekiplerinin incelemesinde, kol ve bacaklarının olmadığı erkeğe ait olduğu belirlenen ceset, otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Cesedin kimliğinin tespiti için çalışmalar sürerken, Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri de, olayla ilgili şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Ekipler, bölgede tüm işyeri ve binalara ait güvenlik kameralarını da incelemeye aldı. Olayla, ilgili sürüyor.

Temizlik Görevlileri Buldu!

Çöp kamyonunda görevli Şerif İnce, “Büyük ihtimalle bir üstteki konteynırın içindeydi. Biz kamyona çöpü boşaltıp 10 metre aşağıdaki konteynıra gelince fark ettik. 50-55 yaşlarında bir erkek cesediydi” dedi.

Kol ve Bacakları da Bulundu!

Samsun’da çöp toplama kamyonunda battaniyeye sarılı halde bulunan cesedin, kesilen kol ve bacakları da çöp konteynırında bulundu. Polis ekiplerince, Çaykara Sokak’ta bir çöp konteynırında, siyah poşet içinde bulunan cesedin parçaları, otopsiye dâhil edilmek üzere morga götürüldü. Polis ekipleri, emniyet ve jandarmaya yapılan müracaatlarından, cesedin kimliğine ulaşmaya çalışırken, cinayet büro ekipleri de, cinayet zanlılarını tespit edip, yakalamak için çok yönlü başlattı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja