Saliha Çalışkan Kaybında Yeni Gelişmeler! Kaybolduğu Gün 6 Kez Aramış!

2,5 yıldır kendisinden haber alınamayan kaybı ile ilgili Müge Anlı’da yeni gelişmeler yaşandı. ’ın kaybında şüpheli olan ve ’nun çelişkili ifadeleri dikkat çekti.

Saliha Çalışkan Kaybı, Bayram Güceoğlu
Kaybı,

2 Çocuk annesi Saliha Çalışkan, 25 Haziran 2018 tarihinde Mersin Silifke’de ortadan kayboldu. Yaklaşık 27 aydır kayıp olan 40 yaşındaki Saliha Çalışkan’ın bu süre boyunca bankadan hiç para çekmediği ve hiçbir resmi işlem yapmadığı da ortaya çıktı. 2,5 yıldır haber alınamayan Saliha Çalışkan‘ı kaybolduğu gün Bayram Güceoğlu tarafından 6 kez arandığı ortaya çıktı.

Bayram Güceoğlu Neden 6 Kez Aradı?

Kaybolduğu gün Bayram Güceoğlu, Saliha Çalışkan’ı ıssız bir yolda bıraktığını ve dönüp arkasını gittiğini söylemişti. Bayram Güceoğlu’nun Saliha Çalışkan’ı kaybolduğu gün olan 25 Haziran’da 6 kez aradığı ortaya çıktı. 2 çocuk annesi kadını bırakıp gitmesi şüphe çeken Bayram Güceoğlu’nun aralarında ilişki bulunan Saliha Çalışkan’ı neden merak etmediği ve arkasından bakmadığı büyük dikkat çekti. Bayram Güceoğlu’nun Saliha Çalışkan’ı kaybolduğu gün 6 kez araması fakat o günden sonra bir daha aramaması ise birçok soru işaretini beraberinde getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja