Rahmi Özkan’ın Acı Günü! Rahmi Özkan’ın Torunu Vefat Etti!

’ı Derinden Yıkan Vefat Haberi!

Programı ile Tanınan Ünlü Avukat ’ın Torunu Deha Uğur Özkan Hayatını Kaybetti!

Programı ile Tanınan Ünlü Avukat Rahmi Özkan’ın Torunu Reha Uğur Hayatını Kaybetti!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile tüm tarafından tanınan Rahmi Özkan’ın torunu Deha Uğur Özkan hayatını kaybetti. Acı haber üzerinden sevenlerine ve yakınlarına ulaşırken Rahmi Özkan’ın torunun vefat haberi yani Arif hoca tarafından da paylaşıldı. Öte yandan 8’inci sınıf öğrencisi Deha Uğur’un uzun süredir hastalığı nedeniyle gördüğü kaydedildi. Avukat Rahmi Özkan’ın torunu için baş sağlığı mesajları yayınlandı.

Av. Rahmi Özkan’ın Torunu Reha Uğur Yarın Defnedilecek

üzerinden paylaşılan mesajda şu ifadeler yer aldı;

“Av. Rahmi ÖZKAN’in Torunu Reha Uğur vefat etmiştir.Cenazesi yarın öğlen namazını müteakip Zincirlikuyu Mezarligı içindeki Cami’den kaldırılıp Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecektir.”

İstanbul Siverek ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu

’den Rahmi Özkan’a Baş Sağlığı Mesajı!

Programda yakın arkadaşlar olan Rahmi Özkan’a Arif Verimli sosyal medya üzerinden baş sağlığı diledi. Arif Verimli Mesajında “Özağabeyim Rahmi Özkan’ın Torunu Deha’mızı Kaybettik. Acımız Büyük… Kelime Yok…Tükendim..” Yazdı.

Arif Verimli Rahmi Özkan Başsağlığı Mesajı
Arif Verimli Rahmi Özkan Başsağlığı Mesajı

Öte yandan sevenleri ve seyirciler sosyal medya üzerinde Rahmi Özkan’a başsağlığı ve sabır dileklerinde bulundu. Rahmi Özkan’ın torununun neden dolayı öldüğü bilinmezken haberimiz gelişmelere göre düzenlenecektir. Deha Uğur Özkan’ın akciğer kanserinden dolayı öldüğü ise sosyal medyada bazı kullanıcılar tarafından yazıldı. Müge Anlı’da Pazartesi Yayınlanan Programında Rahmi Özkan’a başsağlığı dileklerini iletti. Rahmi Özkan bir süre ekranlardan uzak kalacak…

Müge Anlı Haberlerini Takip Etmek İçin Bildirimlere Abone Olmayı Unutmayın!

Diğer Haberler için Tıklayınız…

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja