Profesör Ebubekir Sofuoğlu’ndan Üniversiteler İçin Çok Ağır Sözler

Profesör Ebubekir Sofuoğlu'ndan üniversiteler için ağza alınmayacak sözler, ülhamid buldu açıklamasında bulunmuştu

Sakarya Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, üniversiteler için “fuhuş evleri” ifadelerini kullandı. Sofuoğlu, daha önce “Google'ı ülhamid buldu” açıklamasında bulunmuş, başörtülü genç bir piyaniste de hakaret etmişti.

Odatv'nin haberine göre, “Google'ı Abdülhamid buldu” diyen ve başörtülü genç piyaniste hakaret eden Sakarya Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, üniversiteler için “fuhuş evleri” dedi. Sofuoğlu'nun sözleri tepki çekti.

İktidara yakınlığıyla bilinen Akit 'de yayınlanan Sabri Balaman'ın sunduğu “Derin Kutu” adlı programda, Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu da konuşmacı olarak yer aldı. Sofuoğlu, Z kuşağını eleştirirken, üniversitedeki derslere katılımın düşük olduğunu söyledi.

ÜNİVERSİTELERE “FUHUŞ EVİ” DEDİ

Bir dönem 'den milletvekili aday adayı da olan Sofuoğlu konuşmasının devamında üniversiteler için “Sayın Cumhurbaşkanımız da vurguladı. Neredeyse fuhuş evleri” ifadelerini kullandı. Stüdyodaki konuklar ise Sofuoğlu'na sözlerine “Hocam yapmayın. Biraz ağır oldu” diye tepki gösterdi. Sofuoğlu ise “Gelin ben sizi gezdireyim. Siz nerede yaşıyorsunuz” dedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.