Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti!

Koronavirüs’e Yakalanan Cemil Taşçıoğlu Hayatını Kaybetti!

İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşçıoğlu koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Bir süredir tedavisi devam eden Cemil Taşçıoğlu’nun vefat haberini oğlu Onur Taşçıoğlu verdi.Onur Taşçıoğlu, sosyal medya üzerinden acı haberi verdi.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu, Cemil Taşçıoğlu,
Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu, Cemil Taşçıoğlu,

Cemil Taşçıoğlu İçin Başsağlığı Mesajları

Bilim Kurulu Toplantısı’nın ardından açıklama yapan Bakan Fahrettin Koca, “Sayın Cemil Taşçıoğlu için Allahtan rahmet diliyorum. Kendisi çok iyi bir insandı. Görevi başında hayatını kaybetti. Ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesabından hayatını kaybeden Taşcıoğlu’nun yakınlarına başsağlığı diledi.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Kimdir? Cemil Taşçıoğlu Kimdir?

İstanbul Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Genel Dahiliye Bilim Dalı Profesörü olan Cemil Taşçıoğlu, İstanbul Tıp Fakültesi mezunlarına Semiyoloji, Dikey Koridor 2 ve Medical Skills Laboratory 2 gibi dersler vermiştir. Taşçıoğlu’nun ayrıca, çeşitli dergilerde yayınlanan birçok makalesi bulunmaktadır.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et