Polis, Çocuğu Taciz Etmek İsteyen Sapığı Mahallelinin Elinden Zor Aldı

İzmir’de , 12 Yaşındaki Çocuğu Etmek İsteyen Sapığı Mahallelinin Elinden Zor Aldı

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, 12 yaşındaki kız çocuğunu etmeye çalışan ve mahalleli tarafından yakalanarak linç edilmek istenen sapık gözaltına alındı.

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, 12 yaşındaki kız çocuğunu G.B.’yi etmeye çalışan ve mahalleli tarafından yakalanarak linç edilmek istenen M.Ş. gözaltına alındı.

12 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA ARKADAŞLIK TEKLİF ETTİ

Olay, saat 19.00 sıralarında Şemikler Mahallesi 62741 Sokak’ta meydana geldi. 12 yaşındaki kız çocuğu G.B., M.Ş.’nin yolunu keserek kendisine arkadaşlık teklif ettiğini ve telefon numarasının yazılı olduğu bir notu verdiği ailesine söylemesi üzerine, küçük kızın babası ve yakınları harekete geçti.

MAHALLELİ TARAFINDAN DARP EDİLDİ

Mahalle sakinleri tarafından sokakta yakalanan M.Ş. öfkeli kalabalık tarafından darp edilirken, çevredekilerin ihbarı üzerine gelen polis kavgayı ayırdı.

GÖZALTINA ALINDI

Polisin yaptığı incelemede M.Ş.’nin daha önce de G.B.’nin önünü keserek arkadaşlık teklif ettiğini belirlemesi üzerine M.Ş. gözaltına alındı. Mahalle sakinleri tarafından darp edilen M.Ş., kontrolünden geçirildikten sonra ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Polisin olayla ilgili başlattığı sürüyor.

 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.