Pınar’ın Katilinin İlk İfadesi Ortaya Çıktı!

Üniversite öğrencisi ’in zanlısı ’nın Emniyet’teki ilk ifadesi ortaya çıktı. , çiftlikte yiyelim diye ikna ederek genç kadını öldürdüğünü daha sonra yakıp bir bidona koyarak üzerine beton döktüğünü itiraf etti.

’da 27 yaşındaki Pınar Gültekin’i öldüren ’nın ilk ifadesi ortaya çıktı. zanlısı Avcı’nın birçok cinayetinde karşılaşılan ifadelere benzer bir savunma yaptığı görüldü.

Sözcü’den Yaşar Anter’in haberine göre, evli ve bir çocuk babası olduğu belirlenen Cemal Metin Avcı’nın Emniyet’te şunları söylediği öğrenildi:

“Pınar ile ayrıldıktan sonra kendime gelemedim. Yeniden onunla birlikte olmak istedim, teklifimi kabul etmedi.

“O zaman son olarak “Çiftlikte bir akşam yemeği yiyelim” diye ikna ettim. Çiftliğe gittik, yedik, yine bana dönmesini istedim. Oysaki o başkası ile olduğunu söyledi, zaten bunu hissediyordum.

“Kıskançlık krizine girmiştim. Tartıştık, bana saldırdı, ederken öldü. Cesedini yok etmek istedim. Önce yakmaya çalıştım. Olmadı, başaramadım.

“Sonra bidona soktum, üzerine beton döktüm, yakalanacağımı biliyordum.

” Onu çok sevmiştim, çaresiz kaldım. Kıskançlık krizine girmiştim. Çok pişmanım. Çiftliğe gittiğimizde öldürme niyetim yoktu. Barışıp birlikte olmayı düşünüyordum.”

Pınar Gültekin’den İse Geriye Bu Fotoğraflar Kaldı…

Pınar Gültekin
Pınar Gültekin
Pınar Gültekin

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja