Pınar Gültekin’in Katilinin Babası İntihara Kalkıştı!

’i canice öldüren ’nın ailesi yıllardır yaşadıkları evlerini terk etti. ’nın babası ise intihara kalkıştı.

Pınar Gültekin Cinayeti
Cinayeti

’nın tanınmış ailelerinden olan Avcı ailesi son olarak haberlerin yapılmaması için savcılığa başvurup gizlilik kararı talebinde bulundu. Edinilen bilgiye göre vahşi cinayetin ortaya çıktığı günden beri ’nın eşi hastanede kontrol altında. Sakinleştirici ilaçlarla müdahale edilen yakın akrabalarının dışında kimseyle görüşmüyor. 

Cemal Metin Avcı’nın Babası Kendini Asmak İstedi!

Cumhuriyet’in ulaştığı Avcı ailesinin yakını, baba Selim Avcı’nın iki oğlu olduğunu, çevresi tarafından sakinliği ile tanındığını belirtti. Yıllarca motor tamirciliği işiyle uğraşan Selim Acvı’nın kendisini asarak yaşamına son vermek istediği de edinilen bilgiler arasında. 

Evlerini Terk Edip Hesaplarını Kapattılar!

Avcı ailesi üyeleri Cemal Metin Avcı’nın vahşi cinayetinin ardından yıllardır yaşadıkları evleri terk etti. Cemal Metin Avcı’nın işlettiği, “Cüce” adlı mekân kapatıldı.  Aile üyeleri hesaplarını da kapattı. Ardından da işlenen cinayetine ilişkin haberlerin engellenmesi için gizlilik talebinden bulundu.

Pınar Gültekin’i Öldürdüğünü İtiraf Etmişti!

Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i öldüren evli ve bir kız çocuğu babası olan 32 yaşındaki Cemal Metin Avcı, Ula’da ‘Cüce’ adlı işletmesinin sahibi. Suçunu itiraf etmesinin ardından Adliyesi’ne getirilerek “canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürmek” suçlamasıyla adliyeye sevk edilen Avcı, ardından tutuklanıp cezaevine gönderildi. Cezaevine gönderilen Cemal Metin Avcı, tek başına bir bölüme konuldu. Herhangi bir saldırı girişimine karşı da tedbirler alındı.

Kaynak: Cumhuriyet

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja