Pınar Gültekin’i Öldüren Katil Tutuklandı

Pınar Gültekin’in katili Cemal Metin Avcı tutuklandı

Pınar Gültekin'in katili Cemal Metin Avcı tutuklandı

’nın Ula ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve cesedi ormanlı alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i öldüren Cemal Metin Avcı geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Avcı, ’canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürme’ suçundan tutuklandı.

Gültekin’in öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan ve jandarmada cinayeti itiraf eden Cemal Metin Avcı‘nın işlemleri tamamlandı. Jandarma ekiplerince kontrolü için Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen zanlı daha sonra Adliyesi’ne götürüldü. Zanlı, burada jandarma ve ekipleri tarafından alınan yoğun güvenlik önlemleri altında adliye binasına sokuldu.

Tutuklandı

Jandarma ve ekiplerince alınan yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye çıkarılan Avcı, ’canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürmesuçundan tutuklandı.

olayıngeçmişi

Akyaka Mahallesi’nde tek başına yaşayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin (27), 16 Temmuz’da Menteşe ilçesindeki alışveriş merkezine gitmek için evinden ayrılmış, aynı gün ablası Sibel Gültekin ile telefonla görüştükten sonra bir daha kendisinden haber alınamamıştı.

Ailesi, genç kız için Akyaka Jandarma Komutanlığına ihbarında bulunmuştu.

AA

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja