Trottla Adlı Firma Pedofililer İçin Çocuk Formunda Seks Oyuncakları Üretiyor!

isimli bir Japon firmasının pedofililer için çocuk boyutlarında ve görünümünde seks oyuncakları ürettiği ortaya çıktı. Firma, pedofililerin işlemesine engel olmak için bu oyuncakları ürettiğini gibi saçma bir ile kendini savunurken, isimli Avusturya milletvekili, bu seks bebeklerinin yasaklanması için Japonya’nın başkenti ’ya uçtu. , bu firmanın internet üzerinden gönderilen çocuk fotoğraflarına benzer özel üretim yaptığına da vurgu yaparak, bu kişilerin 10 yıl hapis cezası alması konusunda çalışma yürütüyor.

Korkunç Firma Trottla
Korkunç Firma

ile ilgili korkunç bir gerçek daha ortaya çıktı. Japonya’da bir firma meğerse yıllardır çocuk boyutlarında ve görünümünde seks oyuncakları üretiyormuş. ABC ’in haberine göre; Torottla adlı Japon firması çocuk görünümünde ve boyutlarında seks oyuncakları üretiyor.

“Çocukların Fotoğraflarını Gönderiyorlar”

Sosyal medyadan veya internetten bulunan çocuk görselleri gönderiliyor ve gönderilen çocukların benzeri seks oyuncakları yapılıyor. Korkunç olay sonrası bir milletvekili ’ya giderek hükümetin bu oyuncakların üretimini yasaklaması için kulis oluşturmaya çalışıyor. ’da harekete geçen insanlar bu seks bebeklerine sahip insanların, Güney eyaleti milletvekili tarafından önerilen bir yasa değişikliği uyarınca 10 yıla kadar hapis cezasına çarptırılmasını istiyor.

Avusturalya Milletvekili ise şunları söylüyor;

“Kabul ettiğimiz ve oybirliğiyle desteklendiğimiz yasalar, bu Bebeklerden birine şimdi sahip olursanız, üretirseniz, satarsanız, en fazla 10 yıl hapis cezası ile cezalandırılacağınızı açıkça ortaya koyuyor. Bildiğimiz şey, bu Bebeklerin Avustralya’ya ithal edilmesi ve bilinen çocuk seks suçlularının ellerinde ve evlerinde bulunmaları açısından büyüyen bir eğilim olduğu.”

Bu Korkunç Olay ’de de Duyuldu ve Üzerinden Tepkiler Yağmaya Başladı. Öte Yandan Çocukların Fotoğraflarının İnternete Koyulmaması Uyarısı Yapıldı.

Bir Başka Kullanıcısı ise Şunları Söyledi;

“Trottla adındaki Japon bir oyuncak şirketi meğer yıllardır “Pedofillerin suç işlemesine engel olmak” kılıfı altında çocuk boyutunda ve formunda seks oyuncakları üretiyormuş.

Son olarak işi daha da ileri götürmüş, özel sipariş üzerine üretim yapıyor. Müşterileri sosyal medyadan beğendikleri çocuğun fotoğrafını gönderiyorlar ve o çocuğun tıpatıp benzeri üretilip pedofil müşteriye gönderiliyor.
Durum pek çok ülkenin hükümetleri tarafından yasaklanmaya çalışılsa da, Trottla büyük bir yüzsüzlükle yaptığı şeyi savunarak üretim ve satışa devam ediyor.

Öyle bir çağdayız ki : Çocuklarınızı gözünüzün önünden milim ayırmayın ve lütfen sosyal medyaya çocuğunuzun fotoğraflarını koymayın!”

Kaynak: https://www.abc.net.au/radio/programs/pm/child-sex-predators-ordernig-custom-sex-dolls/11633144?fbclid=IwAR1t1V-uQ2V1HExmgZ2ewv6vJYG6ZM5Q8XRVIqqrTL2TGmygtg8UkHND6nA

https://www.abc.net.au/news/2019-08-25/sa-best-law-change-proposal-targets-child-sex-dolls/11446060

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja