Pazar Parası Yüzünden Eşini Öldürdü

Parası Kavgası Ölümler Bitti

Korkunç olay parası nedeniyle yaşandı. ’da Mehmet S. (52) olmadığı gerekçesiyle tartıştığı eşi Sultan S.’yi (49) bıçaklayıp, öldürdü. Daha sonra polise teslim olan Mehmet S., gözaltına alındı.

Cinayeti

Korkunç Olay ’da Merkez Ali İhsan Mahallesinde Yaşandı

Afyonkarahisar merkeze bağlı Ali İhsan Mahallesi’nde saat 11.30 sıralarında meydana gelen olayda, Mehmet S., iddiaya göre evde, pazara gitmek isteyen eşi Sultan S. ile para olmadığı gerekçesiyle tartıştı. Büyüyen tartışmanın ardından Mehmet S. ekmek bıçağıyla Sultan S.’yi göğüs ve karın bölgesinden 3 kez bıçakladı. Sultan S. ağır yaralanırken, evden çıkan Mehmet S. ise bir süre sonra merkezine giderek teslim oldu.

Mehmet S. Cinayeti İtiraf Etti

Mehmet S.’nin cinayeti itiraf etmesi üzerine ekipleriyle birlikte eve giden , Sultan S.’nin cansız bedeniyle karşılaştı. Yapılan incelemenin ardından Sultan S.’nin cenazesi, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna konuldu. Mehmet S. ise tarafından gözaltına alındı.

20 Yıllık Evliydiler

Yaklaşık 20 yıllık evli olan çiftin 2 çocuğu olduğu belirtilirken, olay sırasında çocukların evde bulunmadığı kaydedildi. Mehmet S.’nin psikolojik sorunları olduğu öne sürüldü.

DHA

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.